emeryt ZUS emeryt ZUS
139
BLOG

Nikt mnie w Europie nie ogra!

emeryt ZUS emeryt ZUS Polityka Obserwuj notkę 2

Merz chce rozmów z Rosją bez Tuska i Meloni?

Dziennikarze przyznali, że Merz wolałby negocjować przyszły pokój na wschodzie bez udziału Włoch i Polski.

Mimo, że "Włoszka i Polak chcą siedzieć przy tym samym stole", to "kanclerz i jego ludzie uważają, że niemiecko-francusko-brytyjskie trio E3 najlepiej nadaje się do tego, by pewnego dnia dla Europy negocjować z Rosjanami, Ukraińcami i Amerykanami powojenny porządek" - czytamy na łamach niemieckiej gazety.

Większa grupa negocjatorów z państw europejskich "miałaby tylko wszystko skomplikować" - twierdzą dziennikarze, którzy powołali się na swoje źródła w niemieckich władzach.

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-bez-polski-i-wloch-podczas-negocjacji-pokojowych-mieli-prete,nId,23505244

Proponuję najpierw w Teheranie,potem w Jałcie a na koniec w Poczdamie!

emeryt ZUS
O mnie emeryt ZUS

Na poważnie już niczego nie komentuję! Komentarz został usunięty przez administratora serwisu.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka