emeryt ZUS emeryt ZUS
260
BLOG

Przerwa na picie! Przecież tak się meczu nie da oglądać!

emeryt ZUS emeryt ZUS Sport Obserwuj notkę 12

Co za nowpostępowe wymysły,kiedyś klękanie na murawie a teraz przerwy na picie?

To może jeszcze przerwy na siku ,papierosa i na lancz?

Bo piłkarze muszą żyć w dobrostanie?

Jedna przerwa po 45 minutach nie wystarcza?

A kiedyś wystarczała!

Zatem,te wymysły zakłócają tok gry,zwłaszcza drużyny na fali.

Wypaczają wynik i denerwują kibiców.

emeryt ZUS
O mnie emeryt ZUS

Na poważnie już niczego nie komentuję! Komentarz został usunięty przez administratora serwisu.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (12)

Inne tematy w dziale Sport