Co za nowpostępowe wymysły,kiedyś klękanie na murawie a teraz przerwy na picie?
To może jeszcze przerwy na siku ,papierosa i na lancz?
Bo piłkarze muszą żyć w dobrostanie?
Jedna przerwa po 45 minutach nie wystarcza?
A kiedyś wystarczała!
Zatem,te wymysły zakłócają tok gry,zwłaszcza drużyny na fali.
Wypaczają wynik i denerwują kibiców.



Komentarze
Pokaż komentarze (12)