2 obserwujących
25 notek
18k odsłon
  921   0

15 SIERPNIA, POGAŃSKI, BAŁWOCHWALCZY DZIEŃ!

 

I znowu, jak co roku o tej samej porze, katolicy ze wszystkich ziem będą czcili fałszywego bożka!

15 sierpnia, na odgłos ``rogu, fletu, lutni, harfy, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych``, we wszystkich kościołach katolickich świata, upadną na kolana przed ``królową``.

Nie! Nie zegną kolan przed Zbawicielem. Nie skłonią swojej głowy przed Stwórcą. To nie będzie Jego dzień, ponieważ w tym oto dniu, oddadzą cześć mrzonkom i fantasmagoriom.

A przecież nie takie było założenie Pana Jezusa! Nie taka była Wola Boga Ojca!

Przed wieloma laty, w maleńkim mieście Betlejem, zgodnie z zapowiedziami proroków, urodziło się Dziecko. Jak powiada Izajasz: ``Syn został nam dany``. (9:5)

http://www.nonpossumus.pl/ps/Iz/9.php

Ludzie mieli Go w przyszłości nazwać Przedziwnym Doradcą.

Słuszność słów proroka, potwierdzają ci, których znam i tysiące tych, z którymi moje oko i ucho, nie ma styczności!

Wierni uczniowie i uczennice Mistrza z Nazaretu, udają się w modlitwie do Tego Jedynego Ojcowskiego Doradcy, który uleczyć może ludzkie zbolałe serca.

Choć Pana Boga należy kochać ze wszystkich sił i z całego serca, to dzień 15 sierpnia, nie będzie należał do Niego! To nie będzie Jego ``godzina``.

W tym oto bowiem dniu, jak co roku o tej samej porze, katolicy ze wszystkich ziem, będą czcili fałszywego bożka!

A przecież nie było wolą Marii, by ``ludy i języki``, padały przed nią na kolana!

Miała być nazwana ``szczęśliwą między niewiastami``, a nie królową. Miała być nazwana ``szczęśliwą między niewiastami``, a nie pośredniczką i pocieszycielką.

Katolicy!

Co wyście najlepszego zrobili?!

Dlaczego Panu Jezusowi, Bogu i Zbawicielowi, odbieracie cześć i chwałę?

Dlaczego obrażacie Boga Ojca?

Bóg Ojciec, jak uczy Pismo, umiłował świat i Syna Swojego dał nam, abyśmy wierząc w Niego i przestrzegając Jego Przykazań, mieli żywot wieczny!

Jednak Wy, nie należycie do owiec Bożego Syna! On nie wyprowadza Was na zielone i żyzne pastwiska, by nasycić Wasze serca, Swoją miłością i miłosierdziem.

Podobno badacie Pisma i czasami czytacie Święte Księgi, lecz niestety, do Stwórcy nieba i ziemi, nie chcecie skierować swoich kroków!

*

I znowu, jak co roku o tej samej porze, katolicy ze wszystkich ziem, będą czcili fałszywego bożka…

Marii, nie ma w Niebie!

Nie może być, ponieważ Pan Jezus przygotował inny moment zabrania wierzących ludzi do Siebie! Inny, niż to uczynili papieże i biskupi!

Jak Uczy Zbawiciel w Ewangelii według Jana, dopiero wtedy, gdy przyjdzie powtórnie, to, powtórzę, dopiero wtedy, zabierze swoje owieczki do Domu Ojca. Dopiero wtedy, nie wcześniej! (14/2, 3)

http://www.nonpossumus.pl/ps/J/14.php

W tym czasie nastąpi największa tajemnica ludzkości, przygotowana dla wybranych, ZMARTWYCHWSTANIE!

Maria, szczęśliwa małżonka Józefa i matka ich wspólnych dzieci, wiedziała o tym bardzo dobrze, ponieważ znała naukę Zbawiciela.

I była Mu posłuszna!

*

Wy zaś, czcicie demony!

Jak co roku, dnia15 sierpnia, na całej kuli ziemskiej rozbrzmiewa szyderczy śmiech szatana.

Przed wieloma wiekami, za dni króla Nabuchodonozora, zebrali się przedstawiciele ówczesnych mu podległych narodów, by na odgłos ``rogu, fletu, lutni, harfy, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych``, paść na kolana przed złotym posągiem fałszywego bożka. (Księga Daniela, rozdział 3)

http://www.nonpossumus.pl/ps/Dn/3.php

Od tamtych smutnych dni nic się nie zmieniło!

Szatan, przybierając postać anioła światłości, tym razem założył swoje gniazdo w Watykanie, a Rzym, stał się jego ostoją!

Siłą swej demonicznej mocy, pobudza od czasu do czasu władców politycznych, a przede wszystkim religijnych, by wydali rozkaz ludom i językom, by na odgłos ``rogu, fletu, lutni i harfy``, wszyscy oddali mu cześć!

15 sierpnia, to pogański, bałwochwalczy dzień, a dla ludzi wierzących, dzień smutku i zamyślenia.

Od samego rana czarne chmury rozpościerać się będą na każdym krajem…

Jednak w sercach prawdziwie wierzących uczniów i uczennic, rozbrzmiewać będą Słowa Zbawiciela:

``To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli. Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat".``

Ewangelia według Jana 16:33

http://www.nonpossumus.pl/ps/J/16.php

*

W tym miejscu, na zakończenie i podsumowanie, proponuję swój artykuł o tej samej tematyce, pt; ``WNIEBOWZIĘCIE MARII – Herezja płynąca z Watykanu!``

image 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale