bez pardonu
Trzaskowski już obiecuję 10000 zł na rodzinę. Szkoda że nie więcej ????
3 obserwujących
505 notek
157k odsłon
96 odsłon

TITANIKOWA TARCZA ANTYKRYZYSOWA KOSINIAKA- KAMYSZA.

Wykop Skomentuj

Opozycja ma wymagania. Opozycja chce, aby ich księżycowe pomysły zostały legitymizowane przez rząd partii rządzącej. Przecież oni uwielbiają rozdawać nie swoje.

MOŻNA STWIERDZIĆ – TYTANOWA TARCZA KOSINIAKA- KAMYSZA, TAK NAPRAWDĘ TO PROPOZYCJA UTWORZENIA - TITANIKOWEJ TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ.

Drukowanie pieniędzy, branie pieniędzy od Unii, które będzie trzeba oddać to droga do nędzy.

Komuna już nam to zafundowała w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Jaką cenę poniosło społeczeństwo? Inflacja, wielomilionowe bezrobocie, upadek różnych gałęzi przemysłu w tym tak kluczowego na obecne czasy przemysłu włókienniczego. Towarzysze po szkołach marksistowsko- leninowskich najpierw rozwalili państwo a potem bezczelnie wzbogacali się mając wsparcie okrągłostołowego elementu solidarnościowego.

Położono na łopatki rolnictwo oraz przemysł przetwórstwa rolnego. Dziesiątki lat wychodzenia z kryzysu przy jednoczesnym wzbogacaniu się „nowych chłopków” i nowej lewicy. Oni są syci.

 JEDYNIE BRAKUJE WŁADZUNI. TAK UPRAGNIONEJ, ALE UTRACONEJ.

Boli i będzie długo boleć. Ci, którzy zostali w kraju i zaciskając pasa, aby wypłynąć z kryzysu ekonomicznego, bycia usłużnym pudelkiem wiszącym u klamki salonów Berlina i Brukseli.

Boli ukrócenie złodziejstwa w VAT, okradanie przyszłych emerytów z OFE. Miało być tak pięknie. Bruksela wspierała, Berlin chwalił i głupi naród nie zrozumiał. Kolejne wybory przegrane.

Proponują kolejną TARCZĘ TITANIKOWĄ. Niech popłyną na niej w siną dal i lewacka orkiestra przygrywa radosne marsze z parad pierwszomajowych.


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka