0 obserwujących
45 notek
56k odsłon
  915   0

IDĘ NA WYBORY NIE GŁOSUJĘ NA DONKA

fot.: PN
fot.: PN

Zastanawiam się   od jakiegoś czasu kto tak  ,,przysłużył się" Panu Premierowi doradzając medialną wojnę z kibicami, może Grzesiu ,, nie wybaczam nikomu" Schetyna ? Już starożytni rzymianie twierdzili, że z koniem się nie ma co kopać bo koń i tak pokopie.

Od dłuższego już czasu kibice w całej Polsce prowadzą kampanię przeciwko premierowi Donaldowi Tuskowi.. Podczas czwartkowego meczu fani stołecznego zespołu przypomnieli o tym opinii publicznej, wykrzykując znane już hasła. Na trybunach pojawiły się również transparenty nawołujące do pójścia na wybory, lecz nie głosowania na Donalda Tuska.

Transparenty o takiej samej treści można było  zobaczyć również w piątkowy poranek na dwóch wiaduktach na drodze krajowej nr 7,  powiecie płońskim. Jeden z nich zawisł w okolicach płońskiego targowiska, a drugi w Załuskach.

Panie Premierze kibice to nie tłuczki tylko młodzi myślący samodzielnie ludzie, którzy nie nie nabierają się  na telewizyjne ,,apolityczne" pro prekwencyjne spoty nawołujące do pójścia na wybory pod patrotronatem bezpartyjnym Prezydentem Komorowskim (patent powtórzony z 2007r.) - ich reakcja to swoisty protest przeciw nachalnej i przekraczajacej wszystkie granice propagandzie z rodem PRL.  

 

W temacie dnia - DIHAD - ciekawe za co chcą karać. Czy użycie słowa "dżihad "jest prawnie zabronione? Czy użycie słowa "legia" jest zabronione? Może ktoś bystry zapoda na to paragrafy? Ani jedno z użytych słów nie jest ani obelżywe,ani zabronione, To co, może za stylizację czcionki, prokuratura złapie? Znowu pytanie, a z jakiego paragrafu?

Transparen t"Dżihad Legia" nie został wywieszony wczoraj .Jest obecny na stadionie już kilkanaście miesięcy i nikt do tej pory afery nie robił.Dopiero teraz kiedy przyjechała drużyna z Izraela jakiś debilny dziwnkarzyna z Gadzinówki Wybiórczej narobił szumu.Swoją drogą to czemu dziwnikarze z Wybiórczej i towarzysz Siwiec nie robili afery kiedy były trener Meliksona pluł,lżył Polaków i dopuścił się jawnego "kłamstwa oświęcimskiego"?!

 

 

 

Zobacz galerię zdjęć:

fot.: PN
fot.: PN
Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale