31 obserwujących
137 notek
217k odsłon
  583   0

Konkurs "Czym jest dla mnie wolność?"

Od dziś rusza na stronach Salon24.pl konkurs:

 "Czym jest dla mnie wolność? Czy wolność ma swoje granice?"

Konkurs to wspólna inicjatywa Salon24.pl, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skierowana przede wszystkim  do młodych ludzi, którzy mają zamiar uczestniczyć w corocznym festiwalu "Woodstock", gdzie w tym roku pojawi się również Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski.

Celem inicjatywy jest sprowokowanie dyskusji na temat wolności i jej granic w kontekście m.in. zmian obyczajowych, politycznych i rewolucji komunikacyjnej związanej z rozwojem internetu.

Salon24.pl  udostępni wszystkim zainteresowanym możliwość publikowania swoich tekstów, będących odpowiedzią na konkursowe pytanie. Każdy uczestnik może założyć swój blog w Salon24.pl.  Pod każdą pracą będzie można prowadzić dyskusję, zadawać pytania autorowi czy z nim polemizować. Autorzy najciekawszych prac zostaną wytypowani do finałowej szóstki, z której podczas trwania festiwalu w Kostrzynie wybrany zostanie zwycięzca. Oceniać teksty będzie  Jury w składzie: Janusz Kochanowski, Jerzy Owsiak oraz Igor Janke.


Aby wziąć udział w konkursie należy umieścić na portalu Salon24.pl tekst , na dowolnym blogu i o dowolnej długości, odpowiadający na pytania konkursowe oraz zgłosić go wysyłając link do tekstu na  adres: konkurs@salon24.pl. W temacie listu prosimy wpisać

"Wolność - Zgłoszenie do konkursu".

W mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia zawarte będą również dalsze wskazówki dotyczące konkursu.

Konkurs trwać będzie do 29 Lipca.

 

Administracja

PS.

W konkursie oczywiście moga brać udział wszyscy, nie tylko Ci, którzy wybierają się do Kostrzyna na festiwal.

Dla tekstów konkursowych powstała specjalna kategoria, prosimy o wybieranie jej przy edycji tekstów, pozwoli to umieszczać posty  w specjalnie również utworzonej zakładce na stronie głównej.

Lubię to! Skomentuj82 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale