Osowa22 Osowa22
196
BLOG

Poczucie masowego powoływania do wojska

Osowa22 Osowa22 Osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Jako jasnowidz chciałbym się podzielić ciekawym poczuciem masowego powoływania ludzi do wojska w Polsce.

W jednej ze swoich sennych wizji miałem bardzo silne poczucia powoływania ludzi do wojska w Polsce. Generalnie wiadomo, że obecnie mamy armię zawodową, ale to może się zmienić w najbliższym czasie. Będą wywieszanie listy osób powołanych a ci, którzy nie będą przy rozmowie z oficerem będą mieli oferowane różne ciekawe benefity jak mieszkanie służbowe lub wysokie wynagrodzenie koło 8000-10000 tysięcy.

Ja jednak bym do tego wojska nie szedł na waszym miejscu, gdyż dalej było wyjaśnione, że powołani będą otrzymywać jakąś dziwną szczepionkę, niby na lepszą odporność, ale za kilka lat wywoła ona poważne problemy zdrowotne. Dodatkowo większość powołanych zostanie wysłana za jakiś czas na wojnę USA - Chiny, która ma wybuchnąć na przełomie 2023/2024 i toczyć się będzie głównie na Bliskim Wschodzie i większość z tych wojskowych już z tego nie wróci.


Więcej o tym poczuciu w moim filmiku na YT, gdzie też poruszyłem inne ciekawe tematy jak dziwne choroby wśród młodych ludzi - https://www.youtube.com/watch?v=d8X_k2FGbv4

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości