Osowa22 Osowa22
1672
BLOG

Czego nie mówi Krzysztof Jackowski część druga

Osowa22 Osowa22 Rozmaitości Obserwuj notkę 13
Jakiś czas temu opisałem w jednym tekście czego nie mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski. Teraz czas na część drugą.

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce, a jego audycje na youtubie ogląda tysiące osób. Sęk w tym, że sam jasnowidz nie mówi wielu rzeczy, a tak naprawdę jego widzowie nie wiedzą, że nie poznają nawet 10% jego wiedzy o przyszłych wydarzeniach w Polsce i na świecie. Jakiś czas temu w jednym tekście przedstawiłem pewne szczegóły o których nie mówi Jackowski, a teraz będę chciał napisać dalszą część, bo wtedy po prostu zabrakło miejsca, a niektóre rzeczy są naprawdę bardzo ciekawe i warto o nich wspomnieć. 

Przede wszystkim sprawa Wielkiego Resetu finansowego, który zna raczej sporo osób. Jak się on zacznie? Prawdopodobnie w maju 2025. Jego początek zapowie znikanie z kont zwykłych ludzi w bankach ich pieniędzy, po prostu te konta przez wirus komputerowy zostaną wyczyszczone. Wówczas i ten co jest bezdomny i ten co ma teraz miliony na koncie staną się mniej więcej równi pod kątem materialnym. Banki po naprawie systemu będą co prawda zwracać pieniądze, ale tylko tym, którzy przedstawią wydrukowane na papierze dowody posiadania odpowiednich wcześniej kwot. Pojawi się też nowa kolorowa waluta na świecie i kilka pobocznych, służących miedzy innymi do wymiany pieniędzy pomiędzy ludźmi. 

Przy tym nie wspomniał o tym, że w wielu krajach świata będą ludziom wszczepianie czipy pod skórę, także w Polsce i to przymusowo. Co prawda przez jakiś czas w naszym kraju osoby bez czipa będą tolerowane, ale za granicą będzie dla nich na przykład kupno laptopa czy naprawa jakiegoś sprzętu jak lodówka, a także będzie się to wiązało po jakimś czasie z totalną zmianą dotychczasowego funkcjonowania, a także nawet zmianą miejsca zamieszkania. Przede wszystkim unikać należy brania dochodu podstawowego, który po jakimś czasie może być obwarowany właśnie osobistymi limitami co2 i posiadaniem czipa pod skórą. Na szczęście po jakimś czasie osoby bez czipa otrzymają wsparcie z tzw "góry", czyli od niebios. 

Ciekawą przemilczaną kwestią jest to, że PiS zgodził się w tajemnicy przed społeczeństwem przyjąć do Polski nie setki, ale miliony imigrantów z Bliskiego Wschodu z powodu trwającej wojny Izrael - Palestyna, która przerodzi w światowy konflikt USA - Chiny. Wówczas do Polski przybędzie stamtąd mnóstwo osób z wiadomego państwa, które wykupią Kraków i z Małopolski zrobią praktycznie swoją autonomię. Kraków przestanie być polskim miastem, a nasz kraj zostanie podzielony na trzy strefy. Najwięcej emigrantów będzie w strefie południowo-wschodniej, skąd obecni mieszkańcy będą wyjeżdżać ze względu na zagrożenie wojenne ze strony Rosji i skażenia z Ukrainy z elektrowni atomowej w Zaporożu. 

Zabrakło też informacji o wojnie domowej w Polsce, która wybuchnie koło 2027-2028 w naszym kraju. Wówczas eskalacja konfliktu PO-PIS może dojść do takiego stopnia, że konflikt może przypomnieć ten z Hiszpanii z 1936. Najlepszą wtedy decyzją będzie ewakuacja do Rumunii i Bułgarii, które przyjmą uciekinierów z Polski. Do Polski mogą wejść po jakimś czasie wojska rozjemcze, ale szybko okaże się, że wcale nie zaprowadzą pokoju, a ludność cywilna, która zostanie w kraju będzie musiała się ukrywać przed oboma walczącymi siłami. 

Interesujące u nie wspomniane jest także przebiegunowanie Ziemi oraz zatopienie przez wody oceanów różnych krajów o którym pisałem w pierwszym tekście. Wówczas nie dodałem, że przez to za kilka lat odsłonią się również zatopione kiedyś lądy uznane wręcz za legendy. Pojawi się też wiele innych dziwnych rzeczy jak przejścia do światów równoległych, zapadliska w różnych krajach na świata, gdzie zostaną odkryte nowe gatunki nieznanych zwierząt. Do groźnych zjawisk ma dojść również w Polsce, przede wszystkim na Śląsku, gdzie może z tego powodu panować przestrach. Świat ogarnie chaos związany z aktwynością żywiołów, która spowoduje praktycznie zniszczenie planów NWO. 

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości