3 obserwujących
221 notek
53k odsłony
  183   0

Sok z Buraka jest be, TVPiS jest cacy

Sok z Buraka jest be, bo wyśmiewa PiS i jego wielbicieli. Szczerze mówiąc, zajrzałem tam dwa razy, po zrobieniu reklamy tej stronie przez PiSowskich propagandystów, więc trudno mi jednoznacznie ocenić ile prawdy jest w oskarżeniach o hejt i kłamstwo.

O ile kłamstwo można dosyć łatwo określić, to z hejtem jest o tyle trudniej, że tutaj kryteria nie są tak ostre, to po pierwsze, a po drugie "nasz hejt" nie jest hejtem  tylko krytyką, a "ich krytyka" jest zawsze hejtem.

Powyższym argumentem posługują się obie strony sporu.

Bawi mnie tylko to, że wielkie oburzenie "hejtem" Soku z Buraka wyrazili funkcjonariusze TVPiS, którzy szczucie, hejt i propagandę uprawiają jeśli nie codziennie to co drugi dzień.

Wyczytałem ostatnio, że jaikiś czas temu, towarzysz Jacek Kurski zlecił nakręcenie serialu paradokumentalnego pt. Kasta. Serial ten jest o ludziach pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości, czyli sędziów. Każdy odcinek pokazuje jak straszni są polscy sędziowie.

W Polsce mamy około 9 tysięcy sędziów, w takiej liczbie z pewnością znajda się ludzi niegodni, przekupni czy zwykli łajdacy, statystyka.

W Polsce mamy około 24 tysięcy księży katolickich i 135 biskupów. w takiej liczbie pewnością znajda się ludzi niegodni, przekupni czy zwykli łajdacy.

Czy Jacek Kurski nakręci o nich serial? Nie.

Ponieważ rolą TVPiS jest służenie Prawu i sprawiedliwości szczucie na ich przeciwników i każdego komu nie pod drodze z ta partią.

Przypomnijmy:

- hejt na lekarzy,

- hejt na nauczycieli,

- hejt na imigrantów,

- hejt na osoby LGBT.

Zakłamanie jest tym co cechuje nie tylko wszystkich należących do tej partii, ale również ich wyborców, bo jak można przejść obojętnie nad wyborem do Trybunału Konstytucyjnego, obrońcy pedofila Stanisława Piotrowicza? Wyboru tego nakazał swoim posłom dokonać Jarosław Kaczyński i zrobił to z premedytacją, plując w twarz wszystkim przeszłym i przyszłym ofiarom pedofili.


Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale