Ajgor Ajgor
165
BLOG

Obywatele mają prawo wiedzieć. Ale nie wszystko

Ajgor Ajgor Polityka Obserwuj notkę 12

Gdy PiS przegłosował pierwszą wersję  ustawy  Lex Putin, wszystkie cyngle z mediów PiSowskich oraz sam  A. Duda powtarzali jak mantrę

Obywatele mają prawo wiedzieć.

Gdyby wybuchła afera wizowa, o której nie dowiedzielibyśmy się gdyby nie media zagraniczne, ani pan Duda ani medialni funkcjonariusze PiS nie chcą o tym informować, tym razem obywatele nie maja prawą wiedzieć.

Politycy PiS, w mediach niezależnych sprawę bagatelizują, ale w TVPiS cisza.

Pamiętacie jak Mario Niewinny, ale jednak Ułaskawiony informował na konferencji prasowej o sprawie szeregowej posłanki Sawickiej, twierdząc, że obywatele maja prawo wiedzieć na kogo głosują, a jednocześnie przemilczał sprawę ministra z rządu PiS -  Lipca?

To jest dokładnie ten sam przykład. Płot na granicy, który ma nas rzekomo chronić i jednoczesny handel polsklimi wizami na straganach w Afryce.

W ubiegłym roku wydano ok. 300 tysięcy wiz dla obcokrajowców, nie każdy musiał przyjechać i Straż Graniczna podaje liczbę ok. 180 tysięcy osób, które wjechały do Polski z krajów innych niż Ukraina i Białoruś, z czego zatrudnionych zostało ok 45 tysięcy. Co z resztą? 

Ajgor
O mnie Ajgor

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka