Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
70 obserwujących
1512 notek
1297k odsłon
385 odsłon

Gibraltar 1943-Smoleńsk 2010

Wykop Skomentuj

Co łączy te dwa wydarzenia?

Tajemnica i OMERTA ludzi odpowiedzialnych za ujawnienie PRAWDY!

W imię wyższych racji?


Mam przed sobą książkę: Zabójcy wychodzą z cienia. 


Zabójcy. Widma wychodzą z cienia

Tadeusz A. Kisielewski

Autor Tadeusz Kisielewski nie napisze kolejnej książki demaskującej mocodawcow i zabójcow Generała Wladysława Sikorskiego.

Zmarl w roku 2018 


Tadeusz Antoni Kisielewski (ur. 1950, zm. 4 listopada 2018) – polski politolog i historyk, analityk stosunków międzynarodowych, autor wielu książek o tematyce historycznej.

Wykształcenie i kariera zawodowa

Absolwent Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1979 pracował w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W 1985 obronił w Instytucie Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania pracę doktorską na temat monokulturowej gospodarki naftowej Libii. Pracował w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jego głównymi zainteresowania badawczymi były geopolityka i geostrategia.

W kwietniu 2008 postawił hipotezę, że NKWD filmowało zbrodnię katyńską[1].

W swojej pracy zajmował się katastrofą lotniczą samolotu Liberator 4 lipca 1943 w Gibraltarze. W grudniu 2008 przedstawił teorię, według której samolot B-24 Liberator, na pokładzie którego znajdował się generał Władysław Sikorski, był pilotowany przez kanadyjskiego lotnika George’a F. „Screwballa” Beurlinga (a nie Eduarda Prchala), który umyślnie spowodował katastrofę lotniczą[2].

Tadeusz Kisielewski podąża tropem zabójców oraz ich mocodawców, a ślady prowadzą na Kreml, do brytyjskiego MSZ i ku kręgom polskiego wywiadu…

Śmierć Władysława Sikorskiego wstrząsnęła Polakami w okupowanym kraju i za jego granicami. Był to kres nadziei na wolną powojenną Polskę i początek nie gasnącego do dziś sporu o przyczynę tej tragedii.

W Zamachu Tadeusz Kisielewski, opierając się na komputerowych analizach ostatniego lotu liberatora Sikorskiego i nie publikowanych dotąd źródłach, dowiódł przede wszystkim, że premier polskiego rządu na wychodźstwie nie zginął w wypadku, lecz że go zamordowano.

W Zabójcach – dzięki relacjom osób, które z różnych przyczyn nie wypowiadały się w tej sprawie, choć wiele mogły wyjaśnić, a także nowym odkryciom archiwalnym – autor znacznie poszerza naszą wiedzę o ludziach, przez których zapewne poniósł śmierć Władysław Sikorski. Kreśląc frapujący obraz politycznego i wywiadowczego pola bitwy okresu II wojny światowej, nieustępliwie podąża tropem zabójców oraz ich mocodawców. Ślady prowadzą na Kreml, do brytyjskiego MSZ, lecz także ku kręgom polskiego wywiadu…

Kisielewski działa niczym rasowy detektyw z Historycznego Biura Śledczego. (…) udowodnił, jak fascynujące może być badanie tajemnic przeszłości na podstawie skąpych i często sprzecznych źródeł.

- Bogusław Kubisz, „Mówią Wieki”

Dr Tadeusz A. Kisielewski (1950-2018) był niezaleznym analitykiem stosunków międzynarodowych, zajmował się globalną geopolityką i geostrategią. Autor licznych prac z tego zakresu, m.in. Nowy konflikt globalny (1993), Schyłek Rosji (REBIS 2007), Wojna imperium. Większy Bliski Wschód w amerykańskiej wojnie z terroryzmem (2008), Nafta znowu zmieni świat (REBIS 2013), Przesmyk suwalskim (REBIS 2017).

REBIS wydał też jego głośne bestsellery: Zamach, Zabójcy, Gibraltar i Katyń, Po zamachu, w których m.in. dowiódł, że gen. Sikorski nie zginął w wypadku, oraz takie poczytne książki jak Churchill – najlepszy sojusznik Polski? czy Janczarzy Berlinga.

Koszty ujawnienia PRAWDY  o Smoleńsku.

Antoni Macierewicz się broni na forum TV TRWAM

https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-a-macierewicz-w-sieci-ukazal-sie-bulwersujacy-material-pelen-klamstw-i-prob-zupelnego-zdyskwalifikowania-raportu-to-pokazanie-stronie-rosyjskiej-i-po-ze-nie-ma-pr/

[TYLKO U NAS] A. MACIEREWICZ: W „SIECI” UKAZAŁ SIĘ BULWERSUJĄCY MATERIAŁ – PEŁEN KŁAMSTW I PRÓB ZUPEŁNEGO ZDYSKWALIFIKOWANIA RAPORTU. TO POKAZANIE STRONIE ROSYJSKIEJ I PO, ŻE NIE MA PRAWDY O SMOLEŃSKU

9 października 2020 09:50/w Informacje, Polecamy, Polska

Radio Maryja

W piśmie „Sieci” ukazał się bulwersujący materiał, który jest pełen kłamstw, oszczerstw i prób zupełnego zdyskwalifikowania raportu. Ich istotą jest pokazanie stronie rosyjskiej i opozycji, Platformie Obywatelskiej, że nie ma prawdy o Smoleńsku. Adam Michnik i „Gazeta Wyborcza” mogą pozazdrościć panu Karnowskiemu i autorom tego obrzydliwego artykułu skuteczności w przekazywaniu kłamliwych informacji – akcentował poseł Antoni Macierewicz, szef podkomisji smoleńskiej, w swoim felietonie z cyklu „Głos Polski” na antenie Telewizji Trwam.


https://www.youtube.com/watch?v=yI_rstl33rc&feature=emb_logo

https://wpolityce.pl/smolensk/520957-w-nowym-numerze-sieci-czas-na-smolensk

W nowym numerze "Sieci": Czas na Smoleńsk. Zarówno Prokuraturze Krajowej, jak i podkomisji MON kończy się okres wymówek

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale