Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1576 notek
1333k odsłony
398 odsłon

Afrodyta odzyskała rozum ale straciła nieśmiertelność

Wykop Skomentuj6

Pamiętacie AFERĘ RYWINA -zachłystywaliśmy się otwartością debaty na forum Sejmu i telewizorni.

Czy obecne szczepienia "dobrowolno-przymusowe" są sprawą mniejszej rangi niż tamta sprawa za dodatek "...i czasopisma?".

Druh drużynowy minister Dworczyk robi codzienne bilanse.

https://www.kontrowersje.net/cyrk_szczepionkowy_druha_micha_a_dworczyka_ko_czy_wyst_py_wielk_klap

image

Ile zaszczepionych, ile zeszło z tego świata a pozyskało nieśmiertelność bo byli jeszcze nie zaszczepieni?.

1 marca 2017 został sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. 19 grudnia 2017 premier Mateusz Morawiecki powołał go na szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w randze sekretarza stanu w KPRM[9][10]. 4 czerwca 2019 powołany na urząd ministra-członka Rady Ministrów[11].

Specjalista od wszystkiego.

Obecnie zarządza walką z pandemią.

image

Podpis ktory decyduje w wielu sprawach życia i śmierci.


Rządzący natomiast mają dodatkową KASĘ - WSZAK KEDYŚ ZOBOWIĄZANIA ZUS-u kończą się wobec Rodziny zasiłkiem pogrzebowych (ponad statystyczna umieralność w grupie wiekowej 60+ JEST WIĘKSZA I WYNOSI MIĘDZY 50 A 60 TYSIĘCY ISTNIEŃ LUDZKICH ZMARŁYCH Z INNYCH PRZYCZYN NIŻ COVID-19!.

Co do debaty publicznej w Sejmie na TEMAT COVID-19 i szczepień szczepionką dotąd nieznaną, NOWEJ GENERACJI IMMUNOLOGICZNEJ mRNA -Nauczył się historii. ZA i PRZECIW SZCZEPIENIOM MU NIE ZNAMY WYWAŻONEJ I PRAWDZIWEJ OPINII O ZALETACH I WADACH z powodu powiklań immunoligicznych - STRATACH. Świadomy bilans zysków i strat tak w skali spolecznej jak i indywidualnej. Firmy produkujące szczepionkę przeciw COVID-19 zostały zwolnione z odpowiedzialności prawnej i etycznej.

Technologia obecnie może prawie WSZYSTKO ZASTĘPUJĄC W DZIELE STWORZENIA PANA BOGA o czym poniżej na przykładzie Przepraszam Was Czytelnicy: świń!

Tak blisko spokrewnionych biologicznie z Człowiekiem.

image

 Jennfer A. Doundna & Emmanuelle Charpentier Nobel Prize 2020

image

image

pubmed.ncbi.nlm.nih.gov › ...· Tłumaczenie strony

2012 Aug 17;337(6096):816-21. doi: 10.1126/science.1225829. ... Chylinski, Ines Fonfara, Michael Hauer, Jennifer A Doudna, Emmanuelle Charpentier ...

M Jinek · ‎2012 · ‎Cytowane przez 10319 · ‎Powiązane artykuły

image

Minister Dworczyk Michał pamięta pewnie historię Afrodyty.

Mitologie greckie to przecież KLASYKA. o MIŁOŚCI WZAJEMNEJ I TeJ INTYMNEJ MAMY ZAPOMNIEĆ?

https://sciaga.pl/polski/mitologia-mit-o-jablku-eris

Bez wątpienia największą wojną mitologicznej Grecji była wojna trojańska. Jedną z legend z nią związanych jest mit o jabłku Eris. Imię to należało do bogini niezgody. Niespodziewanie zjawiła się ona na uczcie weselnej boginki Tetydy i człowieka, księcia Peleusa. Jako że nie została zaproszona na uroczystość, na której zebrali się wszyscy bogowie olimpijscy, przyszła się zemścić. Rzuciła między biesiadujące boginie złote jabłko. Na nim był napis: „Dla najpiękniejszej”.

Boginie zaczęły się kłócić, która ma zabrać jabłko. Najbardziej pożądały go: Hera, Atena i Afrodyta. Zeus przerwał walkę o jabłko i spór nakazał rozstrzygnąć Parysowi, księciu trojańskiemu. Każda z bogiń obiecywała młodzieńcowi dary w zamian za podarowanie jej złotego owocu. Hera powiedziała, że uczyni z Parysa potężnego władcę, rządzącego wieloma narodami. Atena chciała sprawić, że młodzieniec stanie się najmądrzejszym człowiekiem na ziemi. Natomiast Afrodyta obiecała, że zdarzy się, iż Parys zdobędzie najcudowniejszą na świecie kobietę. Była nią Helena – żona króla Sparty, Menelaosa. Parys oddał jabłko Afrodycie, a ona spełniła daną mu obietnicę. Stało się to przyczyną wojny trojańskiej.Mit przekazuje znaczenia, dotyczące ludzkiej próżności. Można wyczytać z niego, że pominięte niewiasty, jak podczas przyjęcia weselnego Eris, są zdolne do przemyślanej, wyrafinowanej zemsty. Spór trzech potężnych bogiń o jabłko obrazuje kobiece samouwielbienie i niechęć przyznania rywalce, że jest ładniejsza. Zachowanie Hery, Ateny i Afrodyty przybliża świat boski do świata ludzkiego. W opowieści jest także postawiona teza, iż przyczyną wybuchów wojen są spory o kobiety albo szerzej patrząc – przyczyny osobiste.


https://mitologia-grecka.fandom.com/pl/wiki/Afrodyta

image

Afrodyta - to grecka bogini miłości i urody. Była najpiękniejszą boginią na Olimpie.W rzymskiej mitologii Wenus.

Złote jabłko Eris

Adonis

Potomstwo:

Historia

Według Hezjoda bogini narodziła się z morskiej piany i krwi Uranosa u wybrzeży Cypru lub Cytery. U Homera Afrodyta była owocem romansu Zeusa i tytanidy Dione.

Była boginią kobiecości i romansów. Jako, że była najpiękniejsza, wraz z pojawieniem się jej na Olimpie, wszyscy bogowie stracili zmysły. Każdy próbował zdobyć jej rękę. W końcu Hera wydała ją za Hefajstosa, niejako jako karę za jej wyjątkową urodę. Afrodyta jednak go zdradzała.

Złote jabłko Eris

Na weselu Peleusa i Tetydy Eris wkroczyła do pałacu i rzuciła jabłko z napisem "Te kalliste", czyli "Dla najpiękniejszej". O jabłko pokłóciły się Hera, Atena i Afrodyta. Boginie sędzią sporu uczyniły Parysa - trojańskiego pasterza, który oddał jabłko Afrodycie, w zamian za Helenę - żonę Menelaosa, najpiękniejszą kobietę na świecie.

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale