Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
73 obserwujących
1696 notek
1396k odsłon
  367   2

Mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu!

Kolejny tydzień zimnego miesiąca kwietnia 2021 roku za nami.

Miesiąc MAJ 2021 roku - Świętujemy w smutku i zadumie. I tylko biało czerwona łopoce w deszczu na wietrze.

https://www.youtube.com/watch?v=hJ9SZzcOP_I

CZY TO PIASTOWSKA?

PAD- owi najlepiej wychodzą Uroczystości Państwowe i deklaracje w ujęciu HISTORYCZNYM.

Szkoda tylko, że nie wraca do sprawy GIBRALTARU 1943 i umorzonego śledztwa przez IPN ( zakończonego zgniłym kompromisem z Brytyjczykami - Brak ekshumacji śp. Jana Gralewskiego na cmentarzu w Gibraltarze mimo zgody tamtejszych władz).

Przez stosunek Winstona Churchilla premiera GB i Franklina Delano Roosevelta prezydenta USA na żadanie Józefa Stalina Sekretarza Generalnego Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego  W jAŁCIE 1944 - straciliśmy Kresy.

Tysiące Patriotów głownie z Rodzin szlachty polskiej zapłaciło życiem na polu walki zbrojnej WiN, AK i w katowniach ubeckich w latach 1944-1963 gardłem - ponad 3000 OFIAR.

Dzięki komunistom z Władysławem Gomułką na czele zlikwidowaliśmy Państwo Pruskie ze stolicą w Malborku (Malbork (łac. Mariaeburgum, Mariae castrum, Marianopolis, niem. Marienburg) – miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim nad Nogatem.) i Królewiec - nazwa Königsberg (Królewiec) obowiązywała do 4 lipca 1946 roku, kiedy zmieniono ją na Kaliningrad, na cześć zmarłego w 1946 roku Michaiła Kalinina. Nazwa ta jest zalecana przez Komisję Standaryzacji Nazw Geograficznych poza Granicami RP.

To właśnie tam w latach 20 XX w. zrodziła się wśród junkrow pruskich partia nazistowska NSDAP ( pucz w Monachium).

Warmia z Olsztynem, Tolkmickiem i Klebarkiem Wielkim i Mazury (ostatnio zasrane Giżycko) z powodu zarazy koronowirusa Covid-19 wróciło  do Macierzy w roku 1946.

https://www.salon24.pl/u/magazyn/1131279,sanitarna-groza-na-mazurach-ludzie-zalatwiaja-sie-gdzie-popadnie

Sanitarna groza na Mazurach - ludzie załatwiają się, gdzie popadnie

image

Port w Giżycku.

Absurdów w Polsce coraz więcej.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,dr-karauda--stracilismy-pacjenta--wczesniej-pozegnal-sie-z-rodzina,film,95988541.html

Dr Karauda: Straciliśmy pacjenta. Wcześniej pożegnał się z rodziną

REDAKCJA MEDONET | data publikacji: 02.12.2020, 09:54

- Zadzwonił do syna z mojego telefonu i powiedział: syneczku, jestem w szpitalu, gdybyśmy nie zobaczyli się na święta, to już życzę Ci wszystkiego najlepszego. To coś, co rozrywa serce. Powiedziałem sobie, że zrobię wszystko, co możliwe, by utrzymać go przy życiu, ale straciliśmy tego pacjenta.


Karauda dodał też, że w jego ocenie nie przygotowaliśmy się na pandemiczną jesień.


- Myśmy tę walkę przegrali. Trzeba przyjąć moralną odpowiedzialność za śmierć wielu ludzi - dodał.


Odniósł się też do liczby wykonywanych testów i skupieniu się na testowaniu pacjentów z objawami: - To jest ewenementem na skalę światową - powiedział.

https://www.facebook.com/irmina.al

https://www.facebook.com/tomasz.karauda

TO JEDEN Z TYCH LEKARZY, KTÓRY MA PARCIE "NA SZKŁO" I BEZCZELNIE, BEZREFLEKSYJNIE WMAWIA LUDZIOM, ŻE JEDYNIE SZCZEPIONKI NAS URATUJĄ I ŻE SA BEZPIECZNE PONAD WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ. WCHODZI NA LISTĘ "PROSKRYPCYJNĄ" LEKARZY SZKODNIKÓW!!!

image

Irmina Anna Kulińska

Przeczytaj to człowieku uważnie, bo nie jesteś mądrzejszy od tych wszystkich profesorów i instytucji oceniających te szczepionki na COVID-19 i wyciągnij wnioski zamiast się mądrzyć w telewizji...

https://www.francesoir.fr/.../debriefing-avec-le-dr-umlil... Jeżeli Państwo nie znacie francuskiego to łatwo włączyć tłumaczenie , a warto bo brak wiedzy ZABIJA!!!

LINK DO OBSZERNEGO ARTYKUŁU:

Jeżeli Państwo nie znacie francuskiego to łatwo włączyć tłumaczenie , a warto bo brak wiedzy ZABIJA!!!

https://www.francesoir.fr/societe-sante-videos-les-debriefings/debriefing-avec-le-dr-umlil-vaccination-la-validite-du?fbclid=IwAR3S7FpOTHRt29cY5aZxwMMm9E2znWbe9b4iAqIA_qwm6dJ89H6k6Qth82M

Vaccination : la validité du consentement éclairé mise en cause - debriefing avec Amine Umlil

 Publié le 06/04/2021 à 18:03 - Mise à jour à 18:23

Szczepienie: kwestionowana ważność świadomej zgody - rozmowa z Amine Umlil

 Opublikowany 04/06/2021 o 18:03 - Zaktualizowano o 18:23


Spotkanie z Amine Umlil, lekarzem farmacji i farmakologiem CTIAP (terytorialne centrum niezależnych informacji i porad farmaceutycznych) w szpitalu Cholet. Jest autorem wielu książek, w tym tomu 3 Obstacles à la Pharmacovigilance, Délinquance en col blanc i Inertie des Authority . Ta książka, ostrzegawcza czy nie, ilustruje słowa tego długiego podsumowania, które pod każdym względem przypomina wykład na temat nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii i zarządzania kryzysem, którego doświadczamy od roku.

Komentarz u dr Karaudy: https://www.facebook.com/tomasz.karauda

Irmina Anna Kulińska

I JESZCZE JEDNO!!!WARTO ABYŚCIE WY LEKARZE Z TEGO ZDAWALI SOBIE SPRAWĘ, BO O ILE POLITYCY BĘDĄ ODPOWIEDZIALNI ALE WIEDZY NIE MAJĄ, TO WY LEKARZE WIEDZĘ MACIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ PONIESIECIE Z RACJI LEKCEWAŻENIA DONIESIEŃ O SZKODLIWOŚCI SZCZEPIONEK, Z RACJI NIE DOPUSZCZENIA LEKÓW DO LECZENIA COVIDU, UKRYWANIA INFORMACJI O SKUTKACH!!! Uważam, że najwyższy czas zacząć tworzyć listy proskrypcyjne, jakkolwiek by to nie brzmiało, osób, które tak powszechnie i bezwzględnie namawiają do szczepień, lekarzy, którzy bez względu na doniesienia o skutkach ubocznych szczepień na Covid-19 i dramatycznych konsekwencjach tych szczepień ukrywają to, lekceważą, dezawuują te informacje twierdząc, ze są to jedynie fakenewsy , szkodliwe dezinformacje, spiskowe teorie, a szczepionki są w pełni bezpieczne....Jest dostatecznie dużo informacji i ostrzeżeń i to nie ze strony dyletantów, piekarzy, felczerów czy kowali tylko ze strony profesorów medycyny, pulmonologów, kardiologów, wakcynologów, mikrobiologów i innych specjalności o możliwych potencjalnych dalekosiężnych skutkach tych szczepionek ale i skutkach natychmiastowych lub w ciągu kilku czy kilkunastu dni po szczepieniu, żeby się ci hurra optymiści albo po prostu pazerni na pieniądze lekarze OPAMIĘTALI i poszli po rozum do głowy i zaczęli uświadamiać politykom, rządzącym, społeczeństwu jakie mogą być reperkusje na przyszłość. Jeżeli teo nie robią, to nalezy ich na takich listach proskrypcyjnych umieszczać ku przestrodze, bo muszą ponieść konsekwencje tych dezinformacji, głoszonych z premedytacją, bezczelnie i bezwzględnie. Odnosi się to do całej Rady Medycznej przy Premierze, różnych konsultantów medycznych, lekarzy którzy maja parcie na "szkło" i szklą nam robiąc wodę z mózgu, że te wszystkie doniesienia o szkodliwości i zgonach, to kompletna bzdura. Na bieżąco trzeba tworzyć tę listę, bo jutro z obiegu publicznego znikną te informacje , a wszyscy będą nam wmawiać, że zawsze przestrzegali przed tymi nieprzebadanymi szczepionkami!!!!

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale