Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
73 obserwujących
1697 notek
1396k odsłon
  177   3

Kto rządzi Polską ?- cynicy czy ślepcy ?

Dr Zbigniew Hałat na antenie Radia Maryja…

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=32177&Itemid=100

https://www.bibula.com/?p=127978

obraz ślepcy - interpretacja

Obraz prawdopodobnie namalowano w oparciu o cytaty biblijne pochodzące z przypowieści o ślepcach z Nowego Testamentu: Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. ... Tak więc znaczenie obrazu, zgodne z ewangeliczną przypowieścią mówi, że: Ludzie którzy prowadzeni są przez zaślepionych przywódców zawsze źle skończą.

image

«Притча о слепых» (нид. De parabel van de blinden). 1568. Холст, темпера. 86 × 154 см. Музей Каподимонте, Неаполь (Италия)


Radio Maryja próbuje zmyć swoją, już niezmywalną hańbę włączenia się w kowidową propagandę i sączenia przez ponad półtora roku 24-godzinych kłamstw kowidowych. Teraz, dopuszczając do głosu osobę spoza układu, chce zakryć swoją odpowiedzialność za zmanipulowanie społeczeństwa, za przyzwolenie na wyszczepianie ludzi groźnymi preparatami reklamowanymi jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, za wspieranie rządu przeprowadzającego ludobójczy eksperyment, za milczenie w czasie gdy należało krzyczeć i ostrzegać.

Bulwersujący wstępniak prowadzącego wywiad ojca (o. Dariusz Drążek), który zwyczajnie i bezczelnie kłamiąc próbuje przepisać historię działalności swojego medium i zmienić rzeczywistość poprzez wmówienie słuchaczom, że „nie uprawiamy jakieś propagandy”, że „poszukujemy prawdy na ten temat”, że „Radio … dawało miejsce do rozmowy” – obliczone jest na krótką pamięć oślepionych zwolenników Radia Maryja, którzy wybaczą największe kanciarstwo, zwodzenia i jezuityzm w wykonaniu toruńskich redemptorystów.

13 września br. Radio Maryja przeprowadziło rozmowę z dr. Zbigniewem Hałatem, które zaczęło się od usprawiedliwienia Radia Maryja:

„Panie doktorze, no, temat, który jest kontrowersyjny, może jest taki wzbudzający emocje, dlatego że brakuje jednak, co by nie mówić, publicznej dyskusji …. To co Pan teraz powie, to jest Pana wiedza, Pan doświadczenie. Bo tak nieraz też o Radiu mówią, że popieramy szczepionki, albo nie popieramy szczepionek, albo zajmujemy jakieś stanowisko w sprawie… Radio jest po to, aby dawało miejsce do rozmowy i poszukujemy prawdy na ten temat, a nie uprawiamy jakąś propagandę w tą czy w tamtą stronę. Więc to takie na początku dla tych, którzy słuchają.. „

Radio Maryja jest zwodniczą dla katolików instytucją, która raz zapala ekumenicznemu bogu świeczkę, raz Diałbu ogarek. Wychodzi na jedno.

A samą wypowiedź dr. Zbigniewa Hałata, oczywiście polecamy.

Redakcja

Dr Z. Hałat: Wpływ COVID-19 na całość człowieka powinien być rozważony na forum, na którym epidemiolodzy mieliby coś do powiedzenia. Potrzeba dyskusji narodowej, gdyż straty demograficzne są ogromne

Wpływ COVID-19 na całość człowieka powinien być rozważony na forum, na którym epidemiolodzy mieliby coś do powiedzenia, posługując się wiedzą sprecyzowaną w tysięcznych artykułach naukowych, a nie nauką, która wyrosła nagle. Mamy do czynienia z załamaniem się wszystkich prawideł, które rządziły medycyną – wskazał dr Zbigniew Hałat, epidemiolog, były wiceminister zdrowia oraz były Główny Inspektor Sanitarny, podczas poniedziałkowych „Aktualności dnia” w Radiu Maryja.

Tematy związane z COVID-19 wciąż wzbudzają emocje w społeczeństwie. Obecnie brakuje publicznej, rzeczowej debaty między epidemiologami w kwestii koronawirusa czy zasadności szczepień. Odbiorca mass mediów nie ma możliwości poznania odmiennych stanowisk lekarzy, ponieważ góruje jeden przekaz.

Także Radio Maryja oskarżane jest o promowanie m.in. szczepień przeciw COVID-19. Jak jest w rzeczywistości? Czy na falach toruńskiej rozgłośni przedstawiane jest tylko jedno stanowisko, czy jednak prowadzący audycje dają słuchaczom możliwość wyrobienia sobie własnego zdania w kwestii koronawirusa? Radio jest miejscem do rozmowy i poszukiwania prawdy.

– Po dwóch audycjach w telewizji publicznej, w których uczestniczyłem, doszło nawet do tego, że z anteny zdjęto red. Jana Pospieszalskiego z jego programem „Warto rozmawiać” [czytaj więcej].To był bardzo popularny program. Mamy więc do czynienia z murem. Jak ktoś mnie zaprasza – idę, jak mnie nie zaprasza – nie idę na dowolną debatę (…). Wiele informacji służy jedynie naganianiu do szczepień, od samego początku tworzono atmosferę strachu – w literaturze psychologicznej i socjologicznej jest obficie opisane, w jaki sposób doprowadzono do paraliżu rozsądku poprzez wzbudzenie strachu przed epidemią. Jeżeli widzimy uporczywe starania o kontynuację nachalnej propagandy, powinniśmy zaprotestować. Płacimy abonament telewizyjny, więc nie ma powodu, żebyśmy byli traktowani jak słuchacze Radia Tirana, pamiętnego dla wielu – zaznaczył dr Zbigniew Hałat.

Mówiąc o analizowaniu COVID-19, gość Radia Maryja zwrócił uwagę na potrzebę dopuszczania do głosu specjalistów w dziedzinie epidemiologii – epidemiologów.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale