Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
73 obserwujących
1706 notek
1400k odsłon
  86   0

Propaganda sukcesu- Popłuczyny braku dialogu społecznego

Kilkakrotne apele środowiska medycznego podnoszące problem i konsekwencje na lata odczynów NOP szczególnie wśród ludzi młodych bo starzy seniorzy po prostu poumierają poprawiając wskaźniki ekonomiczne ZUS doprowadziły do sytuacji, że słowami posła konfederacji Grzegorza Brauna padają oskarżenia o zbrodni na Narodzie

Oskarżenie ministra Niedzielskiego o świadome działanie ma swoje uzasadnienie we wskaźnikach zgonów nadmiarowych i samobójstwach wśród dzieci i młodzieży.

O tym się nie mówi a one nawet Naczelnika Państwa nie wzruszają i pozostają w ukryciu w oficjalnej propagandzie samych sukcesów rządu premiera Morawieckiego.

W innych warunkach dawno ci panowie powinni po rozmowie u Naczelnika Państwa jak w Sulejówku w czasach sanacji u Józefa Piłsudskiego na czerwonym dywaniku na Nowogrodzkiej, jeśli nie znaleźli argumentów na swoją obronę być zdymisjonowani.

Podobnie pan prezes Jacek Kurski za wprowadzanie propagandą sukcesu Społeczeństwo jak Maciej Szczepański u schyłku Edwarda Gierka w błąd. Jeden brat za a drugi przeciw w fundamentalnych sprawach światopoglądowych natomiast w sprawie wyszczepień Polek i Polaków oraz Dzieci są absolutnie zgodni bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Co to dało: patrz społeczeństwo w Izraelu.

https://www.youtube.com/watch?v=mCwY3CuIoNo

Studio Propagandy Sukcesu - odcinek 1

image

https://dziennikzachodni.pl/zmarl-maciej-szczepanski-szef-radiokomitetu-pogrzeb-katolicki-odbyl-sie-w-bedzinie-zdjecia/ar/9223474

"Krwawy Maciej" jak mówiono w latach 70 XXw. "NIech mu Ziemia lekką będzie" a Sąd Boży łaskawy - ile ludzi skrzywdził w sposób brutalny Bóg jedyny wie.

Pan prezes Jacek Kurski wstąpił już na te "przetarte szlaki Macieja SZCZEPAŃSKIEGO" PROPAGANDY SUKCESU - vide Redaktor Jan Pospieszalski i Jego program autorski WARTO ROZMAWIAĆ  w TVP zdjęty w kwietniu 2021 roku z anteny.

https://www.youtube.com/watch?v=myujiZWzteA

Gierek - kredyty, propaganda sukcesu, upadek

Sekowany poseł który ostrzega i przewiduje upadek "Troi".

https://www.bryk.pl › slownik-wyrazow-obcych › 2442...

mit. wieszczka trojańska, córka króla Priama, która przepowiedziała upadek Troi,; przen. zwiastunka nieszczęścia. podziel się.

W mitologii

Uchodziła za córkę króla Troi Priama i jego żony Hekabe. Była bliźniaczą siostrą Helenosa. Zakochany w niej Apollo dał jej dar widzenia przyszłości, Kasandra jednak nie odwzajemniła jego miłości i rozgoryczony rzucił na nią klątwę, sprawiając, iż nikt nie wierzył w jej przepowiednie. Dramatycznych ostrzeżeń Kasandry nie słuchali jej rodacy, co sprawiło, że nie udało się jej zapobiec zdobyciu i upadkowi Troi. Po zajęciu miasta przez Achajów została wywieziona do Myken jako branka Agamemnona. Urodziła mu synów-bliźniaków – Teledamosa i Pelopsa. Także Agamemnon nie wierzył jej przepowiedniom. Kasandra zginęła wraz z nim i dwoma synami w morderstwie popełnionym przez małżonkę Agamemnona Klitajmestrę oraz jej kochanka Ajgistosa (Egista).


Jej imię stało się synonimem złowróżbnej prorokini, wieszczącej nieszczęście[1].

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=32194&Itemid=100

Braun rozszerza zarzuty pod adresem Niedzielskiego.

Ciąg dalszy „afery sejmowej”

https://nczas.com/2021/09/16/braun-rozszerza-zarzuty-pod-adresem-niedzielskiego-ciag-dalszy-afery-sejmowej/

Braun nie grozi, on przewiduje.

Grzegorz Braun nie zamierza przepraszać Adama Niedzielskiego za słowa wypowiedziane na mównicy sejmowej. W rozmowie z „Super Expressem” rozwija zarzuty pod adresem ministra zdrowia.

„Będziesz Pan wisiał” – powiedział w czwartek w Sejmie Grzegorz Braun do Adama Niedzielskiego.

Wcześniej poseł Konfederacji wystosował szereg zarzutów pod adresem ministra zdrowia. Mówił o ponad 100 tysiącach nadmiarowych, nieprzypisanych do COVID-19, zgonów względem średniej ostatnich lat, o szokującym wzroście (o 1/3) liczby zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży w następstwie wprowadzanych pod pretekstem koronawirusa obostrzeń.

– To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne są zbrodniarzami wojennymi – podkreślał Braun.

W jego opinii zbrodniarze wojenni „w kategoriach norymberskich” i „w myśl Kodeksu karnego to ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną”.

– A giną masowo. Wy tego nie badacie, nie odpowiadacie na pytania nadsyłane do was, wy tego nie wiecie, bo być może w ogóle nie to jest waszym celem – mówił Braun do Niedzielskiego.Wtedy Braun, wciąż stojąc na mównicy sejmowej, odwrócił się do siedzącego po lewej stronie, w ławach rządowych, Niedzielskiego i powiedział: – Będziesz pan wisiał.

Braun rozszerza zarzuty pod adresem Niedzielskiego

„Super Express” zapytał Grzegorza Brauna czy ma zamiar przeprosić Adama Niedzielskiego za swoje słowa. Wielu komentatorów zwrot „Będziesz Pan wisiał” oceniło jako groźbę karalną.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale