Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
77 obserwujących
1855 notek
1477k odsłon
  103   0

Jak ruscy są ofarami wojny na Ukrainie

Powtórka z historii.

Jak psychopata robi z siebie OFIARĘ  własnym niczym wcześniej nie wymuszonych działań zbrojnych.

Nie w obronie wlasnej ale świadomej celowej agresji na inne Państwo, inny Naród.

Kiedy przegrywa robi z siebie OFIARĘ GODNĄ WSPÓLCZUCIA.

OBRZYDLIWA NATURA LUDZKA RODEM Z PIEKŁA.

image

https://www.rp.pl/kosciol/art36228901-patriarcha-cyryl-ma-zostac-objety-sankcjami-unii-europejskiej

Patriarcha Cyryl ma zostać objęty sankcjami Unii Europejskiej

Dwa źródła stacji CNN poinformowały, że Patriarcha Moskwy i Wszechrusi Cyryl jest wśród osób, które zostaną objęte proponowanym szóstym pakietem sankcji Unii Europejskiej.

Publikacja: 04.05.2022 15:41

i myśli że Bóg mu to wszystko wybaczy!!!

Na tym etapie nazwiska mogą być usuwane lub dodawane według uznania państw członkowskich - przekazało CNN źródło w Komisji Europejskiej.

W środę przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zaproponowała szereg środków, które obejmują również zakaz importu rosyjskiej ropy. 

Czy Ursula von denLayen pamięta co robili jej rodzice i dziadkowie podczas II Wojny Światowej?

Jak Niemcy robią z siebie ofiary II wojny światowej

Zakazane historie

https://www.youtube.com/watch?v=0vxAAtPpF-M

Ukraińskie kłopoty z historią

W moim filmie opowiadam Państwu o tym jakie problemy mieli Ukraińcy, aby stworzyć swoją własną historię, zwłaszcza tą z czasów II wojny światowej. Dowiecie się dlaczego uległa ona „banderyzacji” i jakie mogą być tego konsekwencje dla Ukrainy i Polski. Ten film zatytułowałem „Ukraińskie kłopoty z historią”. Gorąco zapraszam do oglądania.

MECENASI KANAŁU

Gorące podziękowania składam Mecenasom kanału "Zakazane historie" - Zarządowi Regionu Środkowowschodniego NSZZ „Solidarność" w Lublinie oraz Samorządowi Województwa Lubelskiego, który jest organizatorem programu "Warto być Polakiem".

NSZZ „Solidarność” to największy i najskuteczniejszy ogólnopolski związek zawodowy, którego celem jest obrona praw pracowniczych. Zorganizowanym pracownikom łatwiej domagać się respektowania należnych praw, walczyć o poprawę warunków pracy i płacy oraz wspierać się przy rozwiązywaniu problemów. Profesjonalizm, tradycyjne wartości i skuteczność to oferta „Solidarności”. U nas otrzymasz bezpłatną pomoc prawną i udział w szkoleniach zwiększających efektywność twojego działania. Dowiesz się jak zwiększyć bezpieczeństwo w pracy i mieć udział w podziale środków z Funduszu Socjalnego. Razem łatwiej stawić czoło trudnej sytuacji. Zorganizowani pracownicy mają lepiej!

Strona www: https://solidarnosc.org.pl/lublin

Samorząd Województwa Lubelskiego jest organizatorem programu „Warto być Polakiem". Celami tego programu są między innymi: pielęgnowanie polskości, ochrona narodowego dziedzictwa, a także pamięć o bohaterach i przywołanie postaci godnych do naśladowania.

Strona www: https://promocja.lubelskie.pl/promocj...


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale