Blog
Alexander Degrejt
Alexander Degrejt
0 obserwujących 357 notek 645947 odsłon
Alexander Degrejt, 4 listopada 2015 r.

Ostateczne rozwiązanie kwestii gwałtów. Wersja duńska.

W Królestwie Danii mnożą się przypadki gwałtów, których sprawcami są "mężczyźni o nieeuropejskich rysach i niebiałym kolorze skóry". Władcy królestwa pochylili się nad problemem głęboko, zmarszczyli czoła, dokonali dekonstrukcji oraz burzy mózgów i wymyślili:
Imigranci wraz z kursami językowymi będą musieli skończyć obowiązkowe kursy edukacji seksualnej. Finansowane ma się rozumieć z pieniędzy podatników, ale czego się nie robi dla biednych przybyszów ze spuchniętymi gonadami? Społeczeństwo się zrzuci i rozwiąże problem.
Ciekawym tylko, czy te seksedukacyjne kursy będą kompleksowe i oprócz nauki gwałcenia tubylczych kobiet wezmą również pod uwagę zagadnienia antykoncepcji, bezpiecznego seksu oraz problemów środowisk nieheteronormatywnych? I jak przybysze zareagują na takie dictum jak pulchna pani edukator tłumacząca im łamanym arabskim, że zamiast polować na przechadzające się wokół uchodźczych obozów niewiasty mogą rozładować problem we własnym gronie?
W skuteczność pomysłu śmiem wątpić, jestem jednak pewny że okaże się wystrzałowy oraz bombowy. W dosłownym tego słowa znaczeniu.

Zapraszam po więcej: www.babaichlop.pl

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Zapraszam do księgarni
Klub Książki Tolle.pl

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @JULIAN ARDEN A o to proszę pytać niejakiego Parafianowicza, który do Pana Tiktaka...
  • @NOO To wszystko prawda, ją jednak piszę o elektoratach i programach a nie faktycznych...
  • @POLSKIEDROGI Za to kwota wolna od podatku jest jeszcze wyższa, co oznacza, że do oddania...

Tematy w dziale