54 obserwujących
182 notki
218k odsłon
1305 odsłon

POLACY JUŻ OSZALELI? UWIERZĄ GRASIOWI?

Wykop Skomentuj52

 

CZYLI KRÓTKA NOTKA O ZDRADZIE

 

Ostatnio mam kłopoty ze zrozumieniem „ocierania się o zdradę”. Napisze coś na ten temat raz i więcej nie będę wracał bo szkoda mojego czasu i życia na tłumaczenie. Tekst będzie krótki bo mam serdecznie już dosyć analizowania wypowiedzi polityków z PO, SLD, którzy po prostu bredzą. Obrażają mnie i innych obywateli, którzy mają mózgi nie tylko do analizy promocji w hipermarketach, ale także używają go do myślenia.

 

Zdradą jest doprowadzenie do utraty suwerenności państwa w mniejszym czy większym stopniu. Może to odbywać bezpośrednio na drodze utraty terenu, lecz także na drodze działań na rzecz obcego mocarstwa w celu osłabienia zdolności obronnej, nieżelazności finansowej czy w każdej innej.

 

Przypominam wszystkim, ze już Polska utraciła cześć swojej suwerenności na rzecz grupy obcych państw zrzeszonych w tzw. Unii Europejskiej. Utrata suwerenności Polski odbywa się dzisiaj na wielu polach. Znaczącą utratą będzie wprowadzenie Euro jako środka płatniczego w naszym kraju, oraz podporządkowanie systemu bankowego czyli banku centralnego obcym państwom. Podobnie z siłami militarnymi, które niezależnie od panującego bałaganu w polskiej armii, całkowicie podporządkowana jest NATO. Nasze prawo stanowione jest w uwzględnieniu dyrektyw europejskich, oraz modyfikowane jest ze względu na istniejące już dyrektywy. Praktycznie wszystko co się dzieje w Polsce ma znamiona zdrady – czyli działań na rzecz utraty suwerenności w bardzo wielu aspektach.

 

TYLKO, ŻE JEST TO FAJOSKIE i W OGÓLE COOL I JAZZY!

 

Natomiast podróż pani Fotygi i Macierewicza w celu poproszenia o wsparcie w wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej przez Izbę Reprezentantów USA jest już prawie zdradą wg. naczelnego konstytucjonalisty i państwowca pana Grasia. Prowadzenie śledztwa przez MAK, który jest tak nieobiektywny jak tylko można, jest Polską Racja Stanu. Robienie durnia z opinii publicznej i tworzenie niebywałych konstrukcji logicznych w celu udowadniania, że skundlone prowadzenie śledztwa przez MAK jest profesjonalne i „mamy pełne zaufanie” – jest Polską Racją Stanu.

 

Rżnięcie, cięcie, niszczenie, rozbijanie wraku TU-154, znajdowanie szczątków ludzkich na miejscu katastrofy, niszczenie DOWODÓW bo wystawiło się je na kilkumiesięczne działanie słońca wiatru i deszczu, odwoływanie zeznań kontrolerów pod idiotycznymi powodami i setki innych „działań” zborsuczonej ruskiej komisji MAK – TO POLSKA RACJA STANU.

 

Ale wszelki działania w celu wyjaśnienia katastrofy – to ocieranie się?

 

Bo Polską Racją Stanu okazuje się jest zbełtanie wszystkiego co dla Polaków najświętsze, natomiast wszystkie próby dowiedzenia się prawdy o śmierci najważniejszych osób w Polsce „ociera się o zdradę stanu”. Bo usuwanie chyłkiem, po cichu krzyża który stał się symbolem dla 180 tysięcy Polaków jest Prawdziwy Katolicyzmem, a modlitwa i niezgoda na usunięcie  jest fanatyzmem nienormalnych. Bo faszystowska LEWICOWA ideologia narodzona w umysłach niemieckich w latach 30 XX wieku, która była źródłem milionowych hekatomb jest z kosmosu i nie ma związku z lewicą, natomiast zapalenie pochodni w wieczornym marszu jest obrzydliwym faszyzmem.

 

Jednym słowem nie mam już wątpliwości, że bezczelność pana Grasia i innych hunwejbinów przekroczyła w Polsce Himalaje. Ale widocznie tak można…widocznie obywatel w Polsce przyjmie już po prostu każde świństwo jako swoje…

 

 

Wykop Skomentuj52
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale