25 obserwujących
117 notek
211k odsłon
  542   0

Prezes wyznacza nowe kierunki

Ambasador RFN w Polsce Arndt Freytag von Loringhoven spotkał się 20 października ze swoją odpowiedniczką Georgette Mosbcher z Pax Americana. Mieli rozmawiać o stosunkach transatlantyckich, Trójmorzu i wolności mediów. Trybunał Konstytucyjny 22 października jedynie orzekł, że nie można dokonać przerwania ciąży, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Przerwanie ciąży może nastąpić nadal w przypadku, gdy: ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej oraz w przypadku zachodzenia uzasadnionego podejrzenia, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego.

Kilka dni temu, Kant wypełniony Lutrem ustami minister obrony Annegret Kramp-Karrenbauer, czyli kolektywistyczna cywilizacja luterańska zaproponowała indywidualizmowi w wydaniu Pax Americana dokonanie resetu, w zamian za zawarcie umowy o strefie wolnego handlu. Kantyzm w zamian uzna hegemonię Locke (umowy i traktaty zawiera się w zależności od sytuacji), nie zrezygnując ze współpracy z Konfucjanizmem, bo ich na to nie stać, ale będą inwestować w wojsko a jak nie da się przywołać dyplomatycznie sąsiadów (również tych nieposłusznych - pewnie i tych współpracujących z konfucjanizmem), to w imieniu i "interesie" Pax Americana, dla dobra wspólnego i ogólnego szczęścia i dobrobytu, zbrojnie będą zaprowadzać porządek w swoim sąsiedztwie. Pax Americana będzie mogła już się skupić wyłącznie na rywalizacji z Konfucjanizmem. 

To jest faktyczne wypychanie Pax Americana z Europy Zachodniej. Przynajmniej już wiemy, do czego zostaną użyte hordy islamskie Kanta wypełnionego Lutrem lub inni fundamentaliści. Wiemy też, że negocjacje kantyzmu w wydaniu Niemiec i konfucjanizmu, nie poszły po myśli Niemiec, czyli iż Chiny najprawdopodobniej nie chcą się zgodzić na to, że dystrybutorem dóbr będą Niemcy. Wygląda na to, że w koncepcji Chin mają pracować na Chińczyków - mają tam trafiać lądem (współcześnie trafiają oceanami i morzami) lub o ile taka będzie konieczność, drogą morską z portu Ust-Ługa.

Ciekawe, co na to Pax Britannica, Republic, Rosja i Chiny? 

Ważne jest również to, co powiedział Wicepremier od spraw bezpieczeństwa, zarazem Prezes PiS w swoim wystąpieniu telewizyjnym: Brońmy Kościoła, brońmy Polski. Mówi: Musimy bronić polskich kościołów, musimy ich bronić za każdą cenę. Wiceprezes Jarosław Kaczyński nie mówił wyłącznie do zwolenników PiS itp. Zwraca się jednocześnie do Kantyzmu, Pax Americana i innych, mówiąc: będziemy bronić cywilizacji życia za którą stoi Kościół Powszechny, będziemy bronić tradycji, walczyć o podmiotowość. Nie oddamy wolnej woli. Wracamy do cywilizacji łacińskiej. To jest najlepszy wzór dla rozwoju ludzkości. Nie oddamy tego naszego personalizmu, który ssiemy jako katolicy z mlekiem matki. 

Oferta Kanta wypełnionego Lutrem jest uderzeniem, co prawda dziś w wydmuszkę, czyli Trójmorze. Przede wszystkim w aspiracje podmiotowe Rzeczypospolitej, ponieważ zagraża to koncepcji tzw. IV Rzeszy. Tym razem na Kanta wypełnionego Lutrem nałożą GENDER, a egzemplifikacją tego będzie dyskryminacja przeciwników LGBT. Niemcy wiedząc, że są starzejącą się i coraz bardziej laicyzując się (patrz poczynania Episkopatu Niemiec) populacją, z rosnącymi wpływami cywilizacji islamskiej. Może to tylko zbiegi okoliczności, a może nie. 

Nie wiem, jaką ofertę w Warszawie złoża Niemcy. Na dziś, mam wrażenie iż tzw. sojusznicy poprzez ulicę próbują negocjować. Myślę, że będzie to oferta fałszywa. Co przez to nalezy rozumieć? Taka, której w momencie składania będą wiedzieli, że nie dotrzymają.   

Nie ma też większego znaczenia, kto wygra w Stanach Zjednoczonych. Zawsze będzie istniała groźba, że Pax Americana nas wystawi, w związku ze swoim interesem imperialnej. Raczej tak się stanie. Pax Americana bez Rosji nie ma najmniejszej szansy na wygranie rywalizacji z Konfucjanizmem. To musimy uwzględniać w swoich koncepcjach. 

Tak więc nie możemy marnować więcej czasu. Musimy przyjąć, że dookoła nas są same nieprzyjazne państwa, które źle życzą naszej Ojczyźnie. PiS i Rzeczypospolita wcześniej czy później i tak będzie zmuszona sie odwołać do dziedzictwa Rzeczypospolitej Obojga Narodów, więc m.in. do granic RON.

W związku z powyższym, nie może być zgody na podrzędne traktowanie polskich organizacji politycznych, gospodarczych, społecznych, kulturowych, sportowych na Litwie. Wybory parlamentarne na Litwie powinny być powtórzone. Litwa musi otrzymać jasny sygnał. Wiele wskazuje na to, że Akcja Wyborcza Polaków na Litwie-Związku Chrześcijańskich Rodzin (AWPL-ZChR) ma słuszną rację. Nie możemy nigdzie poświęcać Polaków.  Musimy stać za nimi MUREM. To nasz skarb.  

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo