20 obserwujących
873 notki
1384k odsłony
1777 odsłon

Nasza "droga" opozycjo, czy naprawdę w ten sposób chcecie odzyskać zaufanie Polaków?

Wykop Skomentuj81

image

Drużyna pierścienia, czyli Europosłowie Grzegorza Schetyny, to dla tych, którzy PiS-owi zarzucają ciągoty do PRL-u.

Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie praworządności w Polsce i na Węgrzech, w której stwierdza, że sytuacja w obu państwach się pogarsza i apeluje do KE i Rady UE o wykorzystanie dostępnych narzędzi, by wyeliminować ryzyko naruszania wartości unijnych. Za rezolucją opowiedziało się 446 europosłów; przeciw było 178; od głosu wstrzymało się 41.Najgorsze jest to, że wśród nich znalazło się 21 nazwisk z Polski.

Adamowicz, Arłukowicz, Belka, Biedroń, Buzek, Cimoszewicz, Frankowski, Halicki, Hetman, Hübner, Jarubas, Kalinowski, Kohut, Kopacz, Lewandowski, Łukacijewska, Miller, Olbrycht, Sikorski, Spurek, Thun - to nazwiska polskich deputowanych, którzy zagłosowali za rezolucją ws. praworządności w Polsce i na Węgrzech.

Dlaczego donosicie na swój kraj? Dlaczego szkodzicie Polakom? Dlaczego niszczycie wizerunek i autorytet Polski? Opozycjo totalna, dlaczego?  Czy naprawdę w ten sposób chcecie odzyskać zaufanie Polaków?

P.S.

Rano spróbuję odnieść się i uzasadnić, dlaczego akurat to Polskę i Węgry spotyka to "szczęście" i unijna "troska". To jest coraz bardziej widoczne, to powtórka z tragicznej bałkańskiej historii sprzed kilku lat, a nasza opozycja weszła w to, jak w masło.

Wykop Skomentuj81
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka