21 obserwujących
842 notki
1329k odsłon
1273 odsłony

Lech Wałęsa wpadł w bardzo niebezpieczny nałóg

Wykop Skomentuj21

image

Danuta Wałęsa wyjawia smutną prawdę o mężu. Okazuje się, że od jakiegoś czasu nie jest zbyt kolorowo. Jak wygląda ich wspólne codzienne życie? Żona byłego prezydenta uchyliła rąbka tajemnicy w rozmowie z "Newsweekiem". "On swoje, ja swoje. Dwoje różnych ludzi pod jednym dachem" - stwierdziła. O co dokładnie jej chodziło? Okazuje się, że jej męża bardzo pochłonął wirtualny świat i dyskusje w mediach społecznościowych.

"Powiem tak z ręką na sercu, do mojego męża nie można teraz dotrzeć. Jak zaczął się tak angażować w ten komputer, to bardzo walczyłam. Płakałam, krzyczałam, tłumaczyłam. Wchodziłam do gabinetu i mówiłam: 'Patrz, jak to nasze życie wygląda! Ty siedzisz w internecie, a ja co?'. A on na to: 'No to siadaj na krześle koło mnie'. Albo: 'To będziemy przez komputer rozmawiać: ty na górze, ja na dole'. Powiedziałam: 'nie!'" - wyjaśnia Danuta Wałęsa, a jej syn Jarosław dodaje, że ojciec popadł w nałóg.

Wałęsowa próbowała przekonać męża do innego życia. Miała nadzieję, że będą spędzać razem więcej czasu. Niestety, Lech Wałęsa "coraz bardziej się pogrąża" w nałogu. "Pracowałam nad tym długo. Mówiłam, że dzieci i wnuki mamy już odchowane, to teraz powinniśmy zająć się sobą, wyjść na spacer, wyjechać" - mówi żona byłego prezydenta.
Jest bardzo krytyczna wobec męża. Na pytanie, czy Lech nie uczy się od ludzi, odpowiada krótko: "Nie. On mówi, że wie najlepiej". Wyjawia również, że mąż nigdy nie wyznał jej miłości. Ani razu nie powiedział jej, że ją kocha. "On nie potrafi" - stwierdza Wałęsowa.

Taki można powiedzieć kryształ, gdyby nie te nałogi, kiedyś Totolotek, teraz Internet i w dodatku wszystko wie najlepiej, oraz kocha tylko siebie. Poza tym nie ma sobie nic do zarzucenia.

image


Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura