20 obserwujących
873 notki
1383k odsłony
783 odsłony

Dziennikarz Kamil D. na podwójnym gazie. Dlaczego oni tak chleją, czy to przez rządy PiS?

Wykop Skomentuj24

image

Na trasie A1 na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego miał miejsce wypadek samochodowy. O godzinie 12:48 zanotowano zgłoszenie od świadka zdarzenia, z którego wynika, że kierujący BMW X5 51-latek uderzył w jeden z pachołków rozdzielających jezdnię. Jak udało nam się ustalić, auto prowadził znany dziennikarz Kamil D. będący pod wpływem alkoholu. Rzecznik prasowy policji w Piotrkowie Trybunalskim potwierdził, że doszło do takiego zdarzenia.


Kierujący miał aż... ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu - powiedziała nam aspirant Ilona Sidorko, oficer prasowy policji w Piotrkowie Trybunalskim. Niczym małpa z brzytwą w swej wielkiej, wypasionej furze. Świadkowie twierdzą, że kierowca BMW, wychodząc z auta, "ledwo trzymał się na nogach".

To już totalny upadek tego znanego dziennikarza TVN po serii wcześniejszych wpadek. A jeszcze tak niedawno w sposób bezpardonowy atakował Krzysztofa Ziemca zarzucając mu zeszmacenie nazwiska i zawodu.  Ot taki to moralista. Czy te przeciągające się rządy PiS wszystkich ich ( zdeklarowanych przeciwników obecnej władzy) wykończą?https://wpolityce.pl/kryminal/456634-upadek-bylego-dziennikarza-tvn-kamil-d-rozbil-sie-na-a1

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości