16 obserwujących
350 notek
269k odsłon
1268 odsłon

Jak rozpętamy II wojnę światową?

Wykop Skomentuj28

To wygląda jak koszmarny żart. Z tym tylko, że tym razem nie będzie to komedia. To będzie gangsterski thriller, gdzie chciwość i żądza władzy, ziemi, podbojów przesłania wszystko. Gdzie nie obowiązują żadne zasady. Gdzie kłamstwo osiąga takie monstrualne rozmiary, że zatyka. Jeżeli nie sprzeciwimy się gangsterom, którzy nie mają żadnych skrupułów to za dekadę lub dwie obowiązywać będzie – przynajmniej w mediach – że to my jesteśmy winni wojnie. Jeśli ulegniemy, to wszyscy zostaniemy Frakami Dolasami ze Szczebrzeszyna, tłumaczącymi się ze swego pochodzenia przed przedstawicielem nowej Rasy Panów.

Napisałem „przynajmniej w mediach”, co wcale nie znaczy, ze wszyscy kupią tę bajkę głoszoną przez żydowskie Jądro Ciemności. Oglądałem krótki filmik nakręcony na ulicach dzielnicy Brooklyn w New York, gdzie obok siebie żyją, odseparowane od siebie galwanicznie dwie społeczności: żydowska i afro-amerykańska. W tym filmie jest rozmowa z dwoma czarnoskórymi – jakbyśmy to powiedzieli no naszemu – blockersami. Mówią oni, że nie w sposób wygrać w sądzie z kimś ze społeczności żydowskiej nawet jak się ma rację. Po prostu się nie da. Coś jak z naszą kastą sędziowską (co może być przyczynkiem do odkrycia jej proweniencji). Ale co mnie najbardziej zdziwiło to fakt, że orientowali się oni w istnieniu Protokołów Mędrców Syjonu i mówili, że Żydzi twierdzą, że to carska Ochrana spreparowała ten dokument, ale co z tego, skoro widać, że realizują go oni punkt po punkcie na całym świecie.

Od początku Dobrej Zmiany, widząc tumaństwo opozycji totalitarnej, zadawałem sobie wielokrotnie to samo pytanie. Kiedy nastąpi ten moment, że zleceniodawca się wkurzy, da co poniektórym z nich kopniaka w cztery litery i sam zacznie brać sprawy w swoje ręce. No i wzięli. Ale wcale nie oznacza, że robią to lepiej. W dobrej propagandzie trzeba mieć umiar, trzeba sobie zostawić coś na jutro i pojutrze. A jak się w pierwszy dzień wali z atomówki to co zostanie na potem?

Obejrzałem kilka filmów-fałszywek przygotowanych pewnie przez państwo izraelskie. Dla niepoznaki materiał filmowy publikują jakieś wcześniej nikomu nieznane osoby prywatne. Po głębszej refleksji zacząłem drążyć te propagandowe materiały i nagle uświadomiłem sobie, co łączy je wszystkie. To, że są to wyssane z palca kłamstwa to nie jest najważniejsze. Uświadomiłem sobie bowiem, że z tych materiałów przebija wściekłość granicząca z furią. To tak, jakby ktoś wygrał kilka milionów w totka i nagle uświadomił sobie, że gdzieś mu się zapodział jego wygrany los. No nie fajnie. Jest tak wściekły, że nie dba o detale, o koronkowe powiązanie fake news. Nie, tam jest jedno wielkie, wściekłe szaleństwo przypadkowo montowanych kłamstw, których połowiczny okres rozpadu wynosi od kilku godzin do kilku dni.

Gdzie popełnili błąd? Bo już byli w ogródku i już witali się z gąską. I nagle totalna klęska. Tuż przed okrągłą rocznicą Chrztu Polski, tuż przed setną rocznicą odzyskania Nieodległości przez naszą Ojczyznę. Ja to traktuję to, jako widomy znak od Niebios do dalszego działania na jej rzecz. A mało brakowało, aby spółdzielcy  przehandlowali z nimi swoją chorą Matkę. Żydzi kupili sobie wiernopoddańczych gojów w mediach, sądach, administracji, szkolnictwie. Skala zakupów musi robić wrażenie. Jak ich kupili? Zwykłymi ludzkimi słabościami. Niedawno na TT pokazał się wpis dotyczący ważnego przedstawiciela spółdzielni dotyczący orgii w Brukseli, kochanek, lewych pieniędzy, podejrzanych interesów. Kilka dni trzeba było czekać na reakcję być może przerażonego zainteresowanego, zaprzeczającego, ze to nie prawda, że jakoby. Czy była to prawda czy nie to oni najlepiej sami wiedzą. Jeżeli to prawda to wszyscy zaprzańcy dostali czytelny sygnał. Za waszymi plecami stoją oddziały zaporowe z brygad szturmowych im. Feliksa Dzierżyńskiego, no więc „Ani kroku w tył !”. Chyba, że wolicie śmierć cywilną za życia. To samo dotyczy polskojęzycznych Izraelitów, którzy nagle, z dnia na dzień zmienili orientację z sympatyzującej z Polską na zupełnie przeciwną. Ale zleceniodawcy chyba nie wzięli pod uwagę, że nastąpi pospolite ruszenie. Że ruszyło do działania tysiące Polaków broniących pamięci swoich dziadków i rodziców, głównie w Internecie, który stał się współczesnym polem walki. Wszystkich nas nie kupicie.

Do niedawna posługiwałem się sformułowaniem „nasi starsi w wierze bracia”. Nie, wcale nie bracia i wcale nie w wierze. Przez ostatnie kilka tygodni przeszedłem drogę od ostrożnej sympatii do Izraela do zostania Palestyńczykiem (Palestyńczycy to też Semici, tylko bardzo niskiego urodzenia według Żydów). Uświadomiłem sobie, że jeżeli nie stawimy teraz oporu, to nie dość, że będziemy odpowiedzialni za II wojnę światową to zostaniemy Autonomią Polską, na wzór getta palestyńskiego. Czy łyżka już się wypowiedziała na ten temat i nadal uparcie twierdzi, że to niemożliwe?

Syjonizm był najgorszą rzeczą, jaka się przytrafiła Żydom. Połączenie marksizmu, socjalizmu i bezbożności z talmudyczną mentalnością dawało piorunującą mieszankę wybuchową. W końcu wieku XX młody historyk włoski napisał książkę o współpracy między syjonistami a NSDAP w latach trzydziestych w Niemczech. Co bądź, obie miały rodowód lewicowy i obie ideologie tworzyły Rasę Panów. NSDAP stworzyła nordycka rasę panów a syjoniści odziedziczyli ją po Talmudzie. Dzięki Internetowi i Żydom polskiego pochodzenia, którzy nie przestali mieć do Polski sympatii przechodzę bardzo szybki kurs poznania państwa Izrael. Otóż na wszystkich uniwersytetach w Izraelu są instytuty literatury niemieckiej. Ani na jednym nie ma instytutu literatury polskiej. Izraelici są zakochani w Niemcach. Pomimo, że są sprawcami ich największej zagłady, a gardzą tymi, którzy dla nich poświęcali swoje życie. Dziwne. Oni po prostu akceptują silniejszych od siebie (do czasu), a pogardzają słabszymi. Mówiąc Izraelici mam na myśli głównie syjonistów. Bo tak samo jak Polacy to źle się mają ortodoksyjni Żydzi, tak samo źle się mają Żydzi mesjanistyczni, którzy muszą się ukrywać przez nimi jak pierwsi chrześcijanie. A już najgorzej mają ci, którzy zostali chrześcijanami z własnego wyboru. Znam to z relacji Żyda, który jest w Izraelu w zakonie franciszkańskim. Jest pogardzany niżej psa. I te grupy Żydów w Izraelu to są najwięksi antysemici według Izraelitów. Natomiast nie ma problemu z Żydem-ateistą, chociaż jest to de facto oksymoron.

Następne zdanie należy przeczytać ze śpiewnym akcentem polskich, przedwojennych Żydów. Bo proszę Pana, antysemityzm to świetna atmosfera do robienia interesów. Mechanizm działania jest tu bardzo prosty. Najpierw odzywają się amerykańscy Żydzi. Ci, którzy powinni milczeć ze wstydu za los pasażerów statku pasażerskiego St. Loius. Wrzeszczą wniebogłosy, jednocześnie zatykają sobie uszy i tupią z całych sił. Potem odzywają się zasmarkani, sprzedajni goje, którzy ich wspierają całym sercem i duszą (plutony im. F. Dzierżyńskiego stoją za nimi murem). A następnie odzywają się organizacje żydowskie w danym kraju oświadczające o fali antysemityzmu. I trzeba Męża Stanu, aby temu nie ulec. Z antysemityzmem jest tak jak ze słynnym pytaniem, co to jest agresja z czasów istnienia ZSRR. Otóż agresja to była ingerencja w wewnętrzne sprawy ZSRR na terenie całego świata. Tak samo było i nas. Po tych medialnych wydarzeniach ze zdziwieniem stwierdziłem: Ależ jak masa tych organizacji jest w naszym kraju! I pewnie wszystkie mają wsparcie z budżetu państwa, na które narzekają. Co za wolny tolerancyjny kraj ta Polska! A w moim mieście jest duży cmentarz żydowski, porośnięty chwastami. Taki bogaty naród, a tak słabo dba o groby swoich przodków. Wstyd.

Żydzi są Narodem Wybranym to fakt bezdyskusyjny, tak mówi Pismo. Ale Izraelici kompletnie tego nie rozumieją. Talmud zniekształcił to dziedzictwo w bardzo krzywym zwierciadle. Bycie Narodem Wybranym to powód do szczególnej pokory wobec Boga i jego wszystkich dzieci. Ale oni zachowują się jak rozwydrzone bachory bogatego ojca. Mesjasz? Tak, ale wtedy, gdy my sami to stwierdzimy, nie będzie nikt nam tego narzucał. Przecież taki los spotkał słynnego rabina Icchaka Kaduri, który za życia był uważany za świętego, lecz pozostawił po sobie list, który miał być odczytany w kilka lat po jego śmierci. Gdy go otworzono i odczytano, że według niego Jezus był Chrystus zapowiedzianym Mesjaszem to został pośmiertnie osądzony od czci i wiary. No dobra, my tu gadu-gadu, ale póki co, to wyskakuj Stary z kasy, ale to już!

Holocaust Industry to nie jest termin wymyślony przez Polaków. Wprowadził je do obiegu Żyd, profesor Norman Finkelstein. Opisuje on jak to działa. To jest ordynarny geszeft zrobiony na śmierci przodków. Jest to wymuszenie rozbójnicze. Potem te zdobyte w ten sposób pieniądze inwestuje się w media, które poszerzają teren ekspansji. Tak jest i w Polsce. Wystarczy zrobić kwerendę w papierach właścicieli mediów w naszym kraju. Jeżeli teraz ulegniemy im i damy im te sześćdziesiąt miliardów dolców to co oni z nimi robią? Wsadzą do banku i będą patrzeć jak rosną odsetki? Nie, oni zainwestują w media i sprzedajnych gojów. I powiadacie, że oni w ten sposób realizują scenariusz napisany przez carską Ochranę? Nie, to jest ich własny geszeft. Taki sam jak zrobili w naszym kraju Bagsik z Gąsiorowskim zanim przygarnął ich do siebie nie kto inny jak właśnie Izrael. Taki sam geszeft, tylko duuużo, duuużo większy.

Zaprawdę powiadam wam, Mojżesz był świętym człowiekiem, że z nimi wytrzymał tyle lat na pustyni. Ja bym jednej godziny z nimi nie wytrzymał.

I to na pustyni! A nie w domu z ciepłą i zimą wodą do wyboru.

Mój Boże! Zaprawdę święty człowiek.

Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka