18 obserwujących
365 notek
280k odsłon
185 odsłon

Bhawo

Wykop Skomentuj2

No i mamy pierwszy praktyczny sprawdzian z kons-ty-tuc-ja w wykonaniu HGW i Dutkiewicza. Oboje szczerzy demokraci. Jak będzie wyglądała demokracja po wyborach wygranych przez totalnych? Moja prognoza jest w notce "Na początku był Moczar". Opisuję w niej nie swoje wymysły ale ujawnione skryte marzenia L.B. Wałęsy, który marzy o tym aby zostać profosem wiezienia i wyżywać się na pisiorach. Nie che zaszczytów, pieniędzy ale tylko ma takie małe pragnienie sadysty. A przecież nikt mu krzywdy nie robi. Pływa jak pączek w maśle. To za co ma się mścić? Za ujawnienie prawdy o sobie? Za obalenie fałszywego mitu?

Czy mi się wydaje, że w kons-ty-tuc-ja jest zapis o wolności zgromadzeń, pochodów i manifestacji. Czy mi się coś nie myli, ze totalni korzystają z tego przez ostatnie trzy lata do woli?

Czy Marszu Niepodległości organizatorzy należą do zdelegalizowanych organizacji? Nie. Czy to, że HGW życzyłaby sobie widzieć ich zdelegalizowanymi to jest wystarczający argument? W żadnej mierze. Czy sąd się przychylił do jej oczekiwań? Nie. No więc jest to jej widzimisię, aby tylko spowodować zamęt, zamieszki.

Zatem jak będzie po zwycięstwie totalnych?

Banalnie proste. Kons-ty-tuc-ja nie jest dla faszystów. Obowiązująca lista faszystów będzie co miesiąc drukowana w gazecie ludzi rozumnych.

Oraz na ulicznych gazetkach tadżypao

Czerwony sztandar na winietce gazety ludzi rozumnych zobowiązuje do kontynuacji lewicowej tradycji.

Cel został osiągnięty. Polska jest w zamęcie. Polska jest niepoważna. Polska jest niebezpieczna. Polska jest zagrożeniem. Polska jest faszystowska.

A tym czasem w Berlinie urodziny Hessa i Hitlera fetują na ulicach pod troskliwą opieką policji, aby się im jakaś krzywda nie stała.

Bhawo zdhajcy.


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka