4 obserwujących
102 notki
79k odsłon
  1015   0

Wałęsa junior otwiera swój dom dla uchodźców

Jak przed chwilą oświadczył na facebooku europoseł Jarosław Wałęsa, jest on chętny do przyjęcia uchodźców muzułmańskich pod swój własny dach. Syn byłego prezydenta RP mieszka wraz z rodziną w ekskluzywnym segmencie na nowym gdańskim osiedlu. 

W stanie deweloperskim lokal kosztował ponad 815 tyś zł. Wałęsę stać było bez wątpienia na tak ekskluzywny dom ponieważ pensja europosła to ponad 30 tyś zł miesięcznie. 

Niespodziewana deklaracja Wałęsy ma charakter jedynie teoretyczny jak niegdyś Państwo, którym rządziło jego ugrupowanie ponieważ funkcjonariusze PO mają świadomość faktu, iż obecnie rządzące w Polsce PiS nie dopuści do osiedlania się w naszym kraju żadnych imigrantów muzułmańskich. Być może Wałęsa już myśli jak opuścić terytorium RP jak to czyni wielu jego kolegów z PO, dlatego tak łatwo składa deklaracje domeldowania w swoim domu muzułmanów. 

Z drugiej strony bardzo ciekawe czy Wałęsa umieścił by emigrantów na parterze czy na piętrze swojego domu i czy żona Wałęsy musiała by się pokazywać w chuście zamieszkałym wspólnie pod jednym dachem z Wałęsami mężczyznom wyznającym islam. 

image

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka