Blog
Jambalaya
ProvoCatio
ProvoCatio gatto grande
20 obserwujących 673 notki 245339 odsłon
ProvoCatio, 24 czerwca 2017 r.

może jednak zapłaćmy tym Żydom?

401 42 0 A A A

W związku z nieustannymi, szkalującymi Polske i Polaków, atakami prasy światowej, zarzucającej narodowi polskiemu haniebny współudział w Holokauście i w związku z coraz częstszymi pomyłkami polityków światowych i polityków rodzimego chowu sugerujące jak wyzej. Proponuje:

- spełnić roszczenia amerykańskich Żydów, poparte przez 46 kongresmenów, dotyczące zwrotu pieniędzy za majątki żydowske, zrabowane przez Niemców podczas II wojny światowej na terenach Generalnej Guberni i Komisariatu Rzeszy.

Problem, ktory można rozwiązać pieniędzmi nie jest problemem, a tylko przykrą niewygodą. Nie zwlekajmy i płaćmy. Pieniądze te i tak zrabowane zostąna przez polskojęzyczną sitwe obsługującą przydział kwot płynącąch z UE do naszego kraju i sitwe zatrudnioną przy rozdzielaniu kontraktów rządowych. Przestanie sie na jakis czas budować w Polsce najdroższe na świecie stadiony i drogi i tzw. obiekty użyteczności publicznej. Jak sitwa przez kilka lat nie będzie mogła kraść, to i tak nie zbiednieje, a my za to, będziemy mieli spokój od nienawistnch i krzywdzących nasz kraj ataków.

Znowu Niemiecki kat będzie katem, a ofiara, ofiarą.

Opublikowano: 24.06.2017 22:28. Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 22:29.
Autor: ProvoCatio
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Do rany przyłóż https://www.youtube.com/watch?v=FQ4zObtAOuI

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @POLFIC  @AjamiQuest a Starsi Panowie samotni, ze ciagle mi tu na blogu przesiadujecie?
  • Dobry tekst.
  • Fajny siersciuch.

Tematy w dziale Polityka