Jambalaya
najpiekniejszy blog świata
25 obserwujących
728 notek
271k odsłon
401 odsłon

może jednak zapłaćmy tym Żydom?

Wykop Skomentuj42

W związku z nieustannymi, szkalującymi Polske i Polaków, atakami prasy światowej, zarzucającej narodowi polskiemu haniebny współudział w Holokauście i w związku z coraz częstszymi pomyłkami polityków światowych i polityków rodzimego chowu sugerujące jak wyzej. Proponuje:

- spełnić roszczenia amerykańskich Żydów, poparte przez 46 kongresmenów, dotyczące zwrotu pieniędzy za majątki żydowske, zrabowane przez Niemców podczas II wojny światowej na terenach Generalnej Guberni i Komisariatu Rzeszy.

Problem, ktory można rozwiązać pieniędzmi nie jest problemem, a tylko przykrą niewygodą. Nie zwlekajmy i płaćmy. Pieniądze te i tak zrabowane zostąna przez polskojęzyczną sitwe obsługującą przydział kwot płynącąch z UE do naszego kraju i sitwe zatrudnioną przy rozdzielaniu kontraktów rządowych. Przestanie sie na jakis czas budować w Polsce najdroższe na świecie stadiony i drogi i tzw. obiekty użyteczności publicznej. Jak sitwa przez kilka lat nie będzie mogła kraść, to i tak nie zbiednieje, a my za to, będziemy mieli spokój od nienawistnch i krzywdzących nasz kraj ataków.

Znowu Niemiecki kat będzie katem, a ofiara, ofiarą.

Wykop Skomentuj42
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka