195 obserwujących
936 notek
1953k odsłony
649 odsłon

Na kanwie wydarzeń w Białymstoku

Wykop Skomentuj43

Podobno wTVN ,nijaka mucha (ta od zgnłych produktów) popisała się taką wiedzą o psychice dojrzewającego człowieka:

 "Najbardziej przerażające jest to, że są tysiące młodych ludzi, nastolatków, którzy odkrywają swoją orientację seksualną i odkrywają, że nie jest to orientacja heteronormatywna i dla tych dzieci, ta nagonka, to jest sytuacja, która stwarza po prostu zagrożenia dla ich życia"

Ta mucha, łże jak bura suka , na temat fazy rowoju dziecka do osiągnięcia dojrzałości płciowej. Dzieci do okresu dojrzewania (dziewczynki-10/11 lat,chłopcy -13/14lat) nie objawiają popędu seksualnego,ich przeżycia emocjonalne nie mają żadnego związku z fizjologią seksu,a obnażanie intymnych części ciała wywołuje głębokie uczucie wstydu i traktowane jest jako akt przymusu i agresji.Onanizm (masturbacja) pojawia się( nie u każdego) w pierwszym okresie dojrzewania płciowego,a wcześniej jego fizjologia nie istnieje.

Dlaczego w TVN24 widzowie musieli słuchać takich muszych bredni o odkrywaniu "orientacji seksualnej" przez dzieci? Bo ich autorka ma płacone za propagowanie destrukcji osobowości przyszłych dorosłych członków narodu polskiego.

Podobnie Czaskowski,który na kanwie wydarzeń w Białymstoku wygłasza bolszewickie credo, które ma obowiązywać w naszym kraju :

"nie pozwólmy na to, żeby w Polsce był brak tolerancji czy szacunku. Każdy przejaw takich aktów piętnujmy i one muszą być stanowczo potępiane.Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek".

Cynizm i podłość tego człowieka jest nie do pojęcia : zrównuje kryminalistów z ludźmi ,tórzy nie popełnili wykroczenia,nakazuje szacunek dla członków organizacji ,tóra postanawia niszczyć nasze dzieci w szkołach.

Natomiast dlaczego była premier rzadu, wypowiada takie oto opinie o tym samym :

 "nie pozwólmy na to, żeby w Polsce był brak tolerancji czy szacunku. Każdy przejaw takich aktów piętnujmy i one muszą być stanowczo potępiane."

tego nie wiem. Miałbym tolerować i szanować ludzi propagujących wynaturzony seks , podczas publicznych marszów równości,organizowanych przez LGBT w wielu miastach kraju? Być może pani Szydło traci swoją tożsamosć osobową, zakładając maskę polityka-partyjniaka.Żal i smutek.

Wykop Skomentuj43
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo