8 obserwujących
30 notek
160k odsłon
1226 odsłon

Ochrona płci genetycznej już w Sejmie - czy Polska będzie liderem na świecie?

pixabay
pixabay
Wykop Skomentuj13

Na stronie Sejmu została właśnie opublikowana  petycja, która będzie posyłała za kraty ludzi, którzy chcą  zmuszać dzieci i młodzież do zapoznawania się z ,,alternatywnymi" sposobami realizacji popędu seksualnego i będzie brała w obronę przedstawicieli biznesu, czy urzędników miejskich przez homoaktywistami i sądami, tudzież ich szefami. Mam nadzieję, że prawnicy doszlifują nowelizację i trafi  rychło pod  głosowanie, a nie do ministra Ziobry na  dno jego  szafy, jak  typowa słuszna petycja, ale bez zaplecza politycznego. Wszystko zależy od woli politycznej niestety. Warto zrobić to przed wyborami, bo potem może być za późno. Niech  pojęcie ochrony płci genetycznej zaistnieje wreszcie w polskim, unijnym i światowym prawie. Przypomnieć tu należy, że od wielu lat  lewica lansuje termin ,,homofobia", której penalizację zapowiada obecnie niestety wielu ,,postępowych" polskich polityków.  LGBT lansuje też termin " transfobia", czyli dalszy etap. W Szwajcarii w roku 2018, w niższej izbie parlamentu, przegłosowano już karny zakaz krytykowania "homofobii"  i "transfobii". To się już dzieje! http://lambdawarszawa.org/warszawa/szwajcaria-zrownuje-homofobie-i-transfobie-z-rasizmem/

Jeśli sprawy dalej pójdą w tym kierunku spodziewam się prawnego przymusu wydawania "bezpańskich" zwłok nekrofilom , a  zwierząt - zoofilom. Przypomnę, że po rewolucji w Moskwie w roku 1918  zalegalizowano homoseksualizm i znacjonalizowano kobiety, aby były "na talon". https://historia.org.pl.olszewicka-rewolucja-seksualna. To robiła lewica, która dziś popiera LGBT.

Treść: http://www.sejm.gov.pl/

Petycja, dot. nowelizacji art. 211 ustawy z dn. 6 czerwca 1997 roku Kodeks karny

Szanowny Panie Marszałku,

niniejszym wnoszę o objęcie prawną ochroną płci genetycznej człowieka oraz jego prawa do niezakłóconego rozwoju osobowego, zgodnie z naturalną dynamiką rozwoju osobowości. Nowelizacja ta rozwiązuje też problem osób, których płeć genetyczna nie pozwala na aprobowanie określonych zachowań seksualnych, a są do tego zmuszani poprzez sądy.


Art. 211b

Kto wykorzystując swoją pozycję lub przewagę zmusza małoletniego poniżej lat 15 lub osobę świadczącą pracę lub usługi do ujawniania swoich poglądów i zachowań lub zapoznawania się z poglądami lub zachowaniami innych osób na temat sposobów realizacji aktywności seksualnej człowieka i preferencji w tym zakresie lub zmusza do ich czynnego aprobowania, werbalnego lub poprzez pracę lub usługi, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 3.


Art. 211c.

Par. 1. Płeć genetyczna podlega ochronie prawnej. 

Par. 2. Kto nakłania lub nakazuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności, mogących zakłócić proces jego psychicznej identyfikacji z jego płcią genetyczną, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 3.

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka