Blog
PASAŻER RP
Grzegorz Gołębiewski - grzechg
78 obserwujących 1105 notek 4619135 odsłon
Grzegorz Gołębiewski - grzechg, 29 stycznia 2016 r.

Jedyne prawdziwe wiadomości dla Was

 

Z pewnością wielu Polaków, zupełnie niepotrzebnie, interesuje się dziś mętnym i zupełnie bezproduktywnym wystąpieniem Witolda Waszczykowskiego. O tym jednak trochę później, bo na plan pierwszy wysuwa się, zupełnie niezauważona, historyczna wypowiedź powszechnie lubianego, w Gwatemali i w Peru, i na ulicy Chłodnej redaktora Tomasza Wołka. To właśnie dziś rano użył on historycznego sformułowania "usta pisowskie". Tym samym zdjął zasłonę milczenia wokół sprawy oczywistej, że są wśród nas, niestety dość liczni Polacy, którzy rasowo odbiegają poziomem od  Europejczyków, począwszy od kształtu czaszki. Tu wzorem czaszki Europejczyka może być właśnie czaszka Tomasza Wołka albo Romana Giertycha.

 

Redaktor Tomek powiedział to, o czym właściwie Polacy mówią sobie codziennie, tylko po cichu, na balkonach lub w ogrodach i w garażach. Usta pisowskie, oczy pisowskie, włosy pisowskie, buty pisowskie, twarze pisowskie, zęby pisowskie (ostre, ale z dziurami) są namacalnym dowodem na to, że mamy do czynienia z reprezentantami rasy niższej, gorzej wykształconej, nierozgarniętej i kulturowo zacofanej. Tomasz Wołek przeszedł dziś do historii cywilizacji europejskiej i do podręczników antropologii jako postać wybitna. Właśnie tak jest jak mówi. Gdy widzisz usta pisowskie, oczy pisowskie przejdź na drugą stronę ulicy, omiń to coś, napręż swoje prawdziwe i młode usta, zrób to wydatnie, tak jak pokazuje to redaktor Wołek.

 

 

A jeśli chodzi o to nudne wystąpienie Witolda Waszczykowskiego, to trzeba Ryszardowi Petru jakoś pomóc, żeby się w końcu nie zdenerwował. Tyle razy pytał PiS, Jarosława Kaczyńskiego, czy wyjdą z Unii Europejskiej i chciał jasnej odpowiedzi, prostej, żeby ja zrozumiał: "Nie! Nigdy nie opuścimy Unii Europejskiej, nawet wtedy gdy jej nie będzie! Będziemy umierać za Berlin, za Rubikon i za Rzym! Siodłać konie!" Tylko tyle chciał usłyszeć od szefa polskiego MSZ wódz młody i szlachetny, rozluźniony jak Brad Pitt w filmie "12 małp" i szybki jak Clint Eastwood, choć jeszcze im do Ryszarda trochę brakuje.  

 

Poza tym, nie ujdzie na sucho pisowczykom właściwie wszystko, co mówią, myślą i robią, oraz to o czym mają zamiar myśleć. Beata Szydło - jakie to znamienne - jedzie do Chęcin, bo tylko z jej chęci, do tego złych, zbudowana jest filozofia rządzenia. Czarny, brudny i antyeuropejski przemysł wydobywczy już dawno powinien zniknąć z polskiej ziemi. Tylko dla poklasku pisowskich dłoni jeździ po Polsce i okłamuje Polaków, że coś uratuje. Jeśli poseł PO, jeden czy drugi, mówią o PiS, że to są idioci, to przecież nikogo nie obrażają, Prokuratura od lat jest w rękach pisowskich twarzy i co gorsza pisowskich długopisów i piór,  więc wiemy dobrze, kto stał za nalotem służby kontrwywiadu wojskowego i agentów MI6 na mieszkanie naszego Internauty. Wyjaśnia się przy okazji, skąd ta nagła miłość Waszczykowskiego do antyunijnych brytyjskich dezerterów. Każdy dzień przynosi nam kolejne dowody na to, że pisowska rasa musi upaść. 

 

Dlatego na koniec zupełnie sensacyjna i radosna wiadomość! "Fakt" publikuje dziś wyniki niesamowitego sondażu. "Scena polityczna wywrócona" ! Nareszcie. Okazuje się, że gdyby już pojutrze odbyły się w Polsce wybory parlamentarne PiS nie rządziłby Polską! Beata Szydło nie byłaby premierem, a przywódcą zostałby nie kto inny tylko Ryszard Petru. Nawet koalicja PiS i Kukiz 15 nic by nie dała. Więcej głosów w Sejmie mają PO i Nowoczesna! Takich faktów nie da się przemilczeć. Autor sensacyjnego artykułu, Ryszard Gruca pisze tak: "Jeśli potwierdziłby się nasz sondaż, już za cztery lata czekałaby nas zmiana władzy!" To jest po prostu obłęd, to jest jeden wielki haj! Już za cztery lata będzie rządził Petru, jak się potwierdzi sondaż. Tylko tyle. I jak tu się nie cieszyć....

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @35stan Nic dodać nic ująć. Ale upierałbym się, że porządek pojałtański dopiero teraz...
  • @pizzojad Skoro tak, to może warto pamiętać że za owych rządów PO pozbawiono środków...
  • @AlexanderG Nie polemizuję z taką diagnozą, bo patrząc wybiórczo można odnieść i takie...

Tematy w dziale