0 obserwujących
41 notek
38k odsłon
  200   0

JarkoSfera.pl – podsumowanie pierwszego tygodnia

 

Kiedy w ubiegłą niedzielę uruchamiałem JarkoSferę nie spodziewałem się, że strona odniesie tak oszałamiający sukces. Było to możliwe tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich blogerów uczestniczących w akcji. W ciągu tygodnia baner JarkoSfery wczytało 153.191 przeglądarek. Kliknęło w niego 8.465 osób. Stronę JarkoSfera.pl odwiedziło już ponad 11.871 internautów (wczytując ją 18.023 razy). Po wpisaniu w przeglądarkę Google.pl hasła „JarkoSfera” otrzymujemy 1.400 wyników!

Poza przytłaczającymi (i jakże optymistycznymi) liczbami, otrzymałem ogromną liczbę maili od osób, którym podoba się pomysł JarkoSfery, które popierają Jarosława Kaczyńskiego i, choć nie mają blogów, chcą działać.

Zastanawiam się nad stworzeniem na JarkoSferze galerii zdjęć. Jeśli ktoś gdzieś z własnej inicjatywy, na własną rękę, promuje kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego, niech prześle zdjęcia na mój adres e-mail, chętnie umieszczę je na stronie. Szczególną galerię - "Galerię Zasłużonych" - chętnie stworzę, jeśli otrzymam zdjęcia promujące JarkoSferę czy to na plakatach, obrazkach, koszulkach, czy w jakikolwiek inny sposób. Kandydaci jeżdżą po Polsce, jest dużo spotkań, a więc dużo okazji do działania i dzielenia się pomysłami. Chętnie zbiorę je w jednym miejscu, żeby inni również mogli z nich czerpać.

Jednocześnie w tym miejscu chciałbym podziękować:
- wszystkim blogerom, którzy biorą udział w akcji,
- wszystkim osobom, które podesłały banery, hasła i rysunki,
- wszystkim osobom, które napisały do mnie maile w sprawie JS,
- wszystkim osobom, które wpisały się do księgi gości,
- wszystkim osobom, które pomogły w reklamowaniu JarkoSfery,
- wszystkim osobom, które pisały maile z poparciem dla Jarosława Kaczyńskiego.
Sukces JarkoSfery jest dziełem nas wszystkich!

Świadomość tego, jak wielu jest ludzi – młodych i starszych, w kraju i poza jego granicami - pełnych empatii, pozytywnego nastawienia, wierzących w Polskę, jest najlepszym motywatorem do dalszego działania i rozwijania JarkoSfery.

Ogłoszenia drobne:
- jeśli ktoś zgłosił swojego bloga do JarkoSfery i nie został dodany - proszę o kontakt, zapewne nastąpiła pomyłka związana z nadmiarem zgłoszeń
- JarkoSfera ma swój profil na Naszej-klasie i na Twitterze. Zapraszam!
Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale