26 obserwujących
480 notek
290k odsłon
  495   0

Festiwal antypolonizmu w Warszawie

Polska lokajem
Polska lokajem

Rządzą nami idioci albo zdrajcy.

Od wczoraj Polskę upokorzono publicznie trzy razy i nie ma żadnej reakcji na skandaliczne działania USA czy Izraela. 

Po pierwsze Pompeo gloryfikuje żydowskiego komunistę i mordercę. Dodatkowo wzywa Polskę do zaspokojenia roszczeń żydowskich gwarantowanych amerykańską ustawą s447. Jak widać negocjacje w Kanadzie, o których pisał swego czasu Stary Wiarus (było na SG) nie idą tak szybko jak by tego towarzysze żydowscy chcieli.

Po drugie konferencja, która miała być "pokojową", wg głównego zainteresowanego - Izraela - jest naradą wojenną, co Netanjahu przyznał wczoraj w wywiadzie, który opublikowało oficjalne konto PM of Israel na twitterze. Również prasa zagraniczna cytuje w/w wywiad ze słowem "wojna" w tytule.

Po trzecie, amerykańska Żydówka, główny komentator międzynarodowy NBC News, żona Alana Greenspana, wieloletniego szefa FED - amerykańskiego odpowiednika banu centralnego, publicznie w relacji z Polski twierdzi, że Żydzi w gettcie walczyli przeciwko polskiemu nazistowskiemu reżimowi.

Co więcej, jedyną reakcją jest skamlanie ambasady w USA na twitterze! Nawet poseł Tyszka (żona w zarządzie Muzeum Polin) wystosował interpelację, domagającą się wywalenia [---] A. Mitchel i zakazania jej wjazdu do Polski.

Gratulacje PiSie. Jesteście na dobrej drodze by się zapisać w historii Polski tak jak Targowica, PPR czy podobni zdrajcy.


Dzisiejsza konferencja prasowa Koalicji Propolskiej w sprawie w/w problemów:Poprzednia notka

Konferencja czy(li) omawianie wojny z Iranem?

Następna notka

Dalszy ciąg upokarzania Polski


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale