Forum Rosja-Polska Forum Rosja-Polska
323
BLOG

Nawalny - ostatni romantyk Rosji. Cud, który był. Pogrzeb tchórzliwej kacapskiej "elity"

Forum Rosja-Polska Forum Rosja-Polska Rosja Obserwuj temat Obserwuj notkę 7

A jednak to nie był "projekt Kremla" - jak wielu "udowodniało" m.in. w salonie24...

O Jego szansach pierwszy raz napisałem publicznie chyba wtedy: image

Btw - teraz to nie jest nawet kompromitacja adminów - przez całkowite zastąpienie ich jakąś mocno ograniczoną, kulejącą, tanią chińską Ai ...

Na moje powyższe analizy (jak okazało się boleśnie trafne) zareagował jeden, później poznany osobiście, sympatyczny patriota Polski:
marektomasz  25 grudnia 2011, 22:57
"@Witek
Odnoszę wrażenie, że próbuje Pan na wszelkie sposoby pocieszać chłopców z Warszawy (z drużyny Tuska). Daje im Pan gwarancje, że Putin nie padnie, że wszystko przez najbliższy rok-dwa będzie jak dawniej.
  Zatem, można kraść, wykonywać transfery finansowe, organizować sobie przyszłość w całkowitym spokoju. Jedyny bodajże fragment Pańskiej wypowiedzi, z którym można się zgodzić, to:
    "POlacy to orły polityki i demokracji - prezydentem został Bul bez "nadzieji" na poprawę o mentalności pastora z Ohio i manierach gajowego z Leska (czy też Ruskiej Budy), a mógł być jeszcze gorszy ;)
Natomiast premierem został po raz drugi mistrz bajeru i pijaru bez żadnych większych osiągnięć, za to z kilkoma aferami swoich ministrów."


Skąd Witek to wszystko wie? Witek jest wróżką?
Czy Pan się aby nie samonapędza, kierowany betonową wiarą w potęgę Putina?
Wiara w potęgę Putina faktycznie spętała chłopców (pacanów) od Tuska na amen. Również ich niezłomna wiara w Angelę. To prawda. Czy Pan jest może z tego środowiska?

MAREKTOMASZ 303900 | 27.12.2011 14:07

- "Nie zgadł Pan. Próbowałem powstrzymać niektórych fantastów przed wyobrażaniem sobie głowy Putina toczącej się po bruku Placu Czerwonego i wezwań Rosjan, aby JK został prezydentem, lub chociaż doradcą prezydenta Rosji.
I kompromitowaniem się przez publikowanie kolejnych wydumanych rewelacji o "ostatnich miesiącach putinowskiego reżimu". Odopwiedziałem 27/12/2011
salon24.pl/u/witas1972/376048,rewolucji-w-rosji-nie-bedzie#comment-5483522

  Ale potem pociągnął "nas wszystkich" swoim Romantyzmem, niezłomnością i odwagą. Oraz unikalnym, nie do wytrawienia poczuciem humoru i optymizmu.
  Z osobistych sukcesów muszę wymienić prawie dokładne wywróżenie wyników wyborów mera Moskwy w 2013: na kilka tygodni przed, 27.08, prognozowałem:
"Myślę, że Nawalny otrzyma 27%, Sobianin 49% i będzie II tura"
= Навальный в выборах на мера МСК получит 27%

(...) Если С.С.Собянин получит в 1-ом туре 51%, то будут страшные опасения, что Чуров опять "приложил к деле свою мошенническую руку"
= Навальный получил 27,27 %
salon24.pl/u/witas1972/817157,nudnie-przewidywalne-wybory-prezydenckie-w-rosji

  Miał być za chwilę wymieniony za "berlińskiego killera Putina" Krasikowa, odsiadującego w Niemczech dożywocie - o niego upominał się Putin w niedawnej rozmowie z Tucker Carlsonem (vadim-krasikov-who-russian-hitman-navalny-prisoner-swap-claim?).
 Aby do tej wymiany nie doszło - został "zlikwidowany". Teraz Putin za swojego ulubieńca będzie oferował innych rosyjskich opozycjonistów, mniejszej medialnej rozpoznawalności, ale za to ich większą liczbę.
Kolejny dowód jaki sens mają rozmowy i umowy z Putinem.
  Wymiany więźniów politycznych za kremlowskich bandytów to stara sowiecka tradycja:
"Wymienili „chuligana"
na Louisa Corvalana.
Wzięlibyśmy każdu bliad',
co by "Lońku" pamieniat'!

Leonid Breźniew - orzywódca CCCP 1964-82
Najpiękniejsze zauważone Epitafium od Wasi Obłomowa - "My czekaliśmy na cud, A on właśnie był..."


  Jedyny znany przedstawiciel opozycji antyputinowskiej, który odważył się przybyć na pogrzeb Nawalnego, to szanowany i wychwalany przeze mnie od wielu, wielu lat Jewgienij Wadimowicz Rojzman, ostatni wybrany w uczciwych wyborach mer rosyjskiego miasta (Jekaterinburga), powiedział, że "ten męczennik i prawosławny wierzący będzie kanonizowany"image
  Po wybuchu otwartej agresji Rosji na Ukrainę Rojzman nazwał ją publicznie"najbardziej haniebną, najbardziej bezsensowną, najpodlejszą i najgłupszą w historii Rosji"
https://www.youtube.com/watch?v=qHe7cGYfEgY

День победы Навального над Путиным. Рубикон пройден. Оглушительное молчание

Zasypywano trumnę pod dźwięki tej piosenki
O mordercy Nawalnego okazyjny wiersz:

Ростом он с сидящую собаку,
Уровень айкью, как у бревна,
Мир пугает ядерной атакой,
Ходит с чемоданами говна.

Трахает уборщиц Кривоногих,
Любит примитивное Любэ,
Им кичатся в обществе убогих
Швабры и портянки в галифе.

Словно у Чуковского Корнея
Этой твари отдали детей
Жители разграбленной Рассеи
Из глухих, беззубых Е@еней.

Век любой империи конечен;
Время неподвластно никому.
Старый таракан в углу за печкой
Доедает мертвую страну...

Борис Яковлев ©

PS Pierwszy o Nawalnym w salonie24 pisał chyba też śp. ZbigWie (Zbigniew Wierzyński) z Torunia i sympatyczny MŁODY ROSJANIN (ze Smoleńska)

PS2  Od 2014 roku stały prawy margines tego bloga rozpoczyna się słowami Aleksieja Nawalnego o aneksji Krymu i rozpętanej na Donbasie wojnie przeciw Ukrainie:
  "Империализм - зло и глупость. Он вредит интересам народа России. (...) "На Украине произошло народное восстание против коррумпированной и воровской власти. Ядром этого восстания были Киев и западные области страны, но его поддержала (молчаливо) и большая часть юго-востока, иначе бы сейчас Янукович не проводил странных пресс-конференций в Ростове-на-Дону. На эту тему есть политическое заявление партии, которую я возглавляю. У народа есть право на восстание в условиях, когда другие политические методы борьбы исчерпаны. Не буду долго рассусоливать.
  Два примера о том, что такое "власть Януковича":
а) сын Януковича, бывший стоматологом, стремительно превратился в долларового миллиардера. Что может ещё лучше иллюстрировать чудовищную коррупцию?
б) Премьер-министр Азаров, из-за которого во многом и начался «Майдан", долго втирал всем про ужасный Запад, иностранное влияние и "гей-ропу", а сам после отставки, быстро свалил жить в Австрию, где у его семьи поместье и банковские счета.
  Что может лучше иллюстрировать чудовищное лицемерие? Хоть ты из Донецка, хоть ты из Львова - нормальный человек понимает, что такую власть надо менять. Вор Янукович решил, что тех, кто им недоволен, надо бить по голове. А потом решил, что в них надо стрелять. Вот и оказался в Ростове. (...)" https://www.facebook.com/navalny/photos/a.368739553145134/744456055573480/?type=3

PS3  Gdy dowiedziałem się (od Adriana), że Nawalny nie żyje, bardziej żałowałem rannych Żołnierzy Ukrainy, którzy w tym czasie byli mordowani w Awdijiwce przez Rosjan - tak samo jak Niemcy i również Rosjanie podczas Powstania Warszawskiego 1944 mordowali rannych Powstańców w polowych szpitalach Starówki i Czerniakowa. Rannych żołnierzy pozostawionych przez dowództwo na pastwę zbrodniczego wroga.
A uprzedzałem, aby nie spóźnić z wycofaniem - "Awdijiwka zagrożona! Nie powtórzyć wielkiego błędu ZSU z Bahmutu!" witas1972/1348489

Najlepszym sposobem okazania Putinowi "fucka" za kolejną zbrodnię jest pomoc Sile, która z nim skutecznie walczy - Zbrojnym Siłom Ukrainy:

 "Musimy kupić koparkę na front. Zaprzyjaźniona ukraińska brygada potrzebuje „potwora” do kopania okopów, a my zamierzamy im go zawieźć. „Potwór” musi być mały, by „orkom” ciężko było w niego trafić, zwinny, by zmieścił się do okopów i pracowity, aby szybko budował umocnienia. Znaleźliśmy idealnego kandydata na „potwora roku”, ale potrzebujemy Waszej pomocy, by go zakupić - Fundacja React
https://zrzutka.pl/px87zd/s/koparkapotwor

  Bardzo proszę szanownych Czytelników o wpłaty - może kolejna kopareczka choć trochę złagodzi wielkie wizerunkowe straty Polski i Polaków od szokujących obrazów z protestów granicznych i drogowych!
Choć frontowi żołnierze na pewno lepiej znają znacznie polskiej pomocy od głośnych w internetach "kanapowych patriotach" "wielkiej Ukrainy z Krymem i Biełgorodem jako reparacje włącznie".
Link do zrzutki na minikoparkę dla 56. Brygady - https://zrzutka.pl/px87zd/s/koparkapotwor imageimageimage

Na-druga-rocznice-agresji-rosji-minikoparka-juz-u-zolnierzy-56-brygady-ZSU

"Империализм - зло и глупость. Он вредит интересам народа России. (...) "На Украине произошло народное восстание против коррумпированной и воровской власти. Ядром этого восстания были Киев и западные области страны, но его поддержала (молчаливо) и большая часть юго-востока, иначе бы сейчас Янукович не проводил странных пресс-конференций в Ростове-на-Дону. На эту тему есть политическое заявление партии, которую я возглавляю. У народа есть право на восстание в условиях, когда другие политические методы борьбы исчерпаны. Не буду долго рассусоливать. Два примера о том, что такое "власть Януковича": а) сын Януковича, бывший стоматологом, стремительно превратился в долларового миллиардера. Что может ещё лучше иллюстрировать чудовищную коррупцию? б) Премьер-министр Азаров, из-за которого во многом и начался «Майдан", долго втирал всем про ужасный Запад, иностранное влияние и "гей-ропу", а сам после отставки, быстро свалил жить в Австрию, где у его семьи поместье и банковские счета. Что может лучше иллюстрировать чудовищное лицемерие? Хоть ты из Донецка, хоть ты из Львова - нормальный человек понимает, что такую власть надо менять. Вор Янукович решил, что тех, кто им недоволен, надо бить по голове. А потом решил, что в них надо стрелять. Вот и оказался в Ростове. (...) "Oczywiście, że są między naszymi krajami i drażliwe tematy ale o nich jest głośno i trwa taki jakby wyścig, kto komu bardziej dokopie. Uważam, że dużo lepsza jest rozmowa na zasadzie - owszem, to i tamto się wydarzyło ale i wydarzyło się też to i to. Po prostu na samych konfliktach pokoju się nie zbuduje, trzeba pokazywać też i to, że możemy razem coś pozytywnego zdziałać, że są sprawy które potrafią nas łączyć, że między nami była nie tylko nienawiść i krzywdy. Mamy momenty w historii które Rosjan i Polaków zbliżają, mamy i takie które dzielą. O tych drugich mówi się dużo, o tych pierwszych prawie nic. Stawia się pomnik najeźdźcom z Armii Czerwonej, a nie honoruje się rosyjskich żołnierzy sojuszniczych, ginących w obronie niepodległej Polski i niepodległej białej Rosji. " PSZCZELARZ http://bezwodkinierazbieriosz.salon24.pl/283223,kaukaskie-termopile-6tej-kompanii-6#comment_4049311 **************************************************** *******************************************************

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka