Blog
Biez Wodki Nie Razbieriosz
Forum Rosja-Polska
Forum Rosja-Polska "Bcё будeт прaвильнo, нa этoм
91 obserwujących 536 notek 1425489 odsłon
Forum Rosja-Polska, 8 października 2017 r.

7 października – tak rodzi się nadzieja dla Rosji

670 46 0 A A A

Ciekawe czy mój znajomy Kostromich z Sankt Peterburga był wczoraj na Marsowym polu, na Litiejnom prospekcie, czy może na placu Wosstanija?

Jak myślisz?

W komentarzach do poprzedniej notki nie zaliczyłem Kostromicha do "watników". A Ty jak sądzisz, czy Kostromicz jest watnikiem?

Kostromich ze swoją rodziną jest teraz mieszkańcem Sankt Peterburga. Wydał książkę i przeprowadził się z Syktywkaru, okropnie zaniedbanej stolicy republiki Komi nad Sysołą do pięknego miasta nad Newą, którego i ja kiedyś byłem mieszkańcem.  

Wydaje mi się, że Kostromich po prostu boi sie totalitarnego reżimu Putina i dlatego jako dziennikarz stał się jego aktywnym propagandzistą!

Zgadzasz sie z moim poglądem?

A teraz obejrzyj co się działo wczoraj w Sankt Peterburgu na Marsowym Polu, na Litiejnom prospekcie, na placu Wosstanija.

Как это было? Включите звук и смотрите до конца!

Jak to było? Włącz dźwięk i obejrzyj do końca!


7 października nastąpiły jakościowe zmiany zachowań politycznych demonstrujących Rosjan:

1. Pojawiła się jakaś organizacja.

2. Dodano śmiałości w działaniach - w wielu przypadkach oblegano posterunki policji, domagając się uwolnienia zatrzymanych.

Gwoli sprawiedliwości, należy jednak zaznaczyć, że miało to miejsce tam, gdzie policja nie ingerowała. Ale nawet tam, gdzie policja mocno interweniowała, wiele się zmieniło w zachowaniu demonstrantów.

Proszę także zwrócić uwagę na udział młodzieży.

Tak rodzi się nadzieja dla Rosji!

I to nawet dla takich jak rosyjski dziennikarz KOSTROMICH!

Autor:

Opublikowano: 08.10.2017 18:36. Ostatnia aktualizacja: 08.10.2017 18:43.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Мощный удар для наших маленьких еврозрителей: по смс-голосованию Кончита Вурст получила от России ТРЕТЬЕ МЕСТО. Ах вы, лицемерные гады!"
"На Украине произошло народное восстание против коррумпированной и воровской власти. Ядром этого восстания были Киев и западные области страны, но его поддержала (молчаливо) и большая часть юго-востока, иначе бы сейчас Янукович не проводил странных пресс-конференций в Ростове-на-Дону. На эту тему есть политическое заявление партии, которую я возглавляю. У народа есть право на восстание в условиях, когда другие политические методы борьбы исчерпаны. Не буду долго рассусоливать. Два примера о том, что такое "власть Януковича": а) сын Януковича, бывший стоматологом, стремительно превратился в долларового миллиардера. Что может ещё лучше иллюстрировать чудовищную коррупцию? б) Премьер-министр Азаров, из-за которого во многом и начался «Майдан", долго втирал всем про ужасный Запад, иностранное влияние и "гей-ропу", а сам после отставки, быстро свалил жить в Австрию, где у его семьи поместье и банковские счета. Что может лучше иллюстрировать чудовищное лицемерие? Хоть ты из Донецка, хоть ты из Львова - нормальный человек понимает, что такую власть надо менять. Вор Янукович решил, что тех, кто им недоволен, надо бить по голове. А потом решил, что в них надо стрелять. Вот и оказался в Ростове. (...)
Империализм - зло и глупость. Он вредит интересам народа России. (...)
"Oczywiście, że są między naszymi krajami i drażliwe tematy ale o nich jest głośno i trwa taki jakby wyścig, kto komu bardziej dokopie. Uważam, że dużo lepsza jest rozmowa na zasadzie - owszem, to i tamto się wydarzyło ale i wydarzyło się też to i to. Po prostu na samych konfliktach pokoju się nie zbuduje, trzeba pokazywać też i to, że możemy razem coś pozytywnego zdziałać, że są sprawy które potrafią nas łączyć, że między nami była nie tylko nienawiść i krzywdy. Mamy momenty w historii które Rosjan i Polaków zbliżają, mamy i takie które dzielą. O tych drugich mówi się dużo, o tych pierwszych prawie nic. Stawia się pomnik najeźdźcom z Armii Czerwonej, a nie honoruje się rosyjskich żołnierzy sojuszniczych, ginących w obronie niepodległej Polski i niepodległej białej Rosji. " PSZCZELARZ http://bezwodkinierazbieriosz.salon24.pl/283223,kaukaskie-termopile-6tej-kompanii-6#comment_4049311 image **************************************************** image free counters ******************************************************* Общественно-исторический клуб

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @ostatni-kaczysta  Wypisuje Pan prymitywne bzdury. Przejawia Pan kompletny brak znajomości...
  • Choroba psychiczna autora jest nieuleczalna!
  • Jaki tam zamach stanu w Ługańsku? Po prostu Kornet zadziałał w porozumieniu z Surkowem. A...

Tematy w dziale Polityka