Blog
Marzyciel
BGnatowski
BGnatowski Obywatel Świata
0 obserwujących 175 notek 89389 odsłon
BGnatowski, 3 grudnia 2018 r.

Globalne ocieplenie w Katowicach

132 0 0 A A A

Globalne ocipienie w Katowicach ... rety co tu się dzieje nie można w tytule napisać słowa ocipienie ! Tu jakoś weszło ale może wykasują ? 

W każdym razie sytuacja jest krytyczna - Polakom chcą wyczyścić portfele nie tylko za pomocą ustawy 447 ale także na podstawie wydumanego globalnego ocieplenia. Nie ma co się dziwić, że potem krążą powiedzonka " głupi jak Polak". Tzw państwa poważne jak np USA i Chiny mające gospodarki zatruwające świat CO2 1000 razy więcej niż Polska zwyczajnie wypięły się na to całe zbiegowisko pełne przedstawień i gry pozorów. PiS w obliczu porażenia ceną prądu całego narodu z powodu zakupu "prawa do emisji CO2 "o 100 % droższego w 2019 roku pozwala na organizację tego żałosnego zbiegowiska z takim aktorem jak Arnold Schwarzenegger. Jacyś ludzie biegają po kominach w Bełchatowie. To jakaś paranoja !

Polacy dziwnie otumanieni przyglądają się grzecznie temu dramatowi co się rozgrywa dosłownie na ich portfelach zamiast gotować się obrony Polski bo niebawem spodziewam się ataku "zielonych" różnej maści za to, że im zadymiliśmy cały świat!!! Państwa z Pacyfiku nas pozwą i będziemy im płacić aż miło. Potem zgłoszą się Niemcy po swoje a Rosjanie ustalą jaką wysokość reperacji mamy im zapłacić za 1610-12 rok za okupację Moskwy! No bo dlaczego nie skoro rozniosła się wieść że Polacy płacą każdemu co zawoła kasy...  Oczywiście wszystko złe może prysnąć jak koszmarny sen w ciągu paru miesięcy jak tylko komornik wraz z obstawą zrealizują zlecone im zajęcie ... Tyle, że potem zacznie się kolejny koszmar ! Chwilowo Naczelnik przygląda się temu ( a może nie???) i szpera po państwowej kasie, żeby nie przegrać wyborów w 2019 roku, i to nie przez taśmy czy inne afery ale z powodu porażenia prądem jego najwierniejszych biednych wyborców bo o tych z drugiego sortu nie wspomnę - nie oddadzą mu głosu bez prądu. 

Tak na poważenie to dziwię się, że ludzie spokojnie się przyglądają jak obcy ich okradają i jeszcze im brawa biją na sali. We Francji już się połapali i walczą ... czy to też nas czeka ? Dziś jakoś nie dziwi mnie, że policja dostaje nowe śmigłowce a wojsko NIC, że sądy maja być podwładne jednemu ministrowi - wraz z prokuraturą ... Czyżby partia nie była z narodem ?

Opublikowano: 03.12.2018 23:45.
Autor: BGnatowski
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Rodzina jest sensem mojego życia. Miłuj bliźniego swego jak siebie samego Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Może warto zmienić tytuł z dat na : Niemcy już zapłacili Żydom za Polskę ( lub "za mienie...
  • Jasne że przegięli - raz nawet im się udałe ze Serbią, która im podobno płaci. Miejmy...
  • @KA.T.m.  Racja ! Super strzał w dyche!! Gdyby tylko chodziło o kasę to pół biedy ... ale...

Tematy w dziale Gospodarka