1 obserwujący
127 notek
36k odsłon
249 odsłon

Kogo reprezentuje poseł Barbara Chrobak?

Wykop Skomentuj3

Jak wygląda przyzwoitość M.M.?

Napisał MMPM w, dniu 28 sierpnia 2015r, cytuję   " „Właśnie wyczytałem w internetach, iż "W Sosnowcu liderem listy Kukiza będzie prokurator Barbara Chrobak, która działa w Związku Zawodowym Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP."   Aż mnie zatkało. Nie obchodzą mnie poglądy polityczne Pani Chrobak - ale wybaczcie, pokazywanie się w takim towarzystwie jest kompromitacją dla prokuratora. Neofaszyści, rasiście, polityczne odrzuty, okraszeni na deser kilkoma znanymi pieniaczami - a pośród nich prokurator. Gratulacje. Jakbym po rozprawie objął się z oskarżonym, poszedł z na piwo, i jeszcze się tym chwalił... Ciśnie mi się na usta pewien cytat z George'a Orwella, ale przez przyzwoitość go nie przytoczę.”    źródło www.prokuratorzy.net.

Przyzwoitość M.M. dwa miesiące póżniej

Dnia 28 października 2015r., MMPM napisał, cytuję "Owszem. I świeżo upieczonego posła-kolegę z ugrupowania p. Chrobak znam właśnie z takowych kontaktów. Zabawne, nie?"   źródło www.prokuratorzy.net.

 WYJAŚNIENIE

 Barbara Chrobak nie jest prokuratorem. M.M. niestety tak. Czy M.M. ze "świeżo upieczonym posłem z Kukiz'15"  ( świeżo to ponad trzy lata temu! Teraz to już "czerstwy") pokazuje się w jego towarzystwie, czy też chodzi na piwo? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że posła kolegę z Kukiz'15 pozyskał i sam się tym chwalił publicznie. Tak wygląda widać dla niektórych przyzwoitość. 

Co na to  George Orwell ?

Cytuję "Jeśli chce się zachować tajemnicę, należy ukryć ją nawet przed sobą",  Rok 1984. Myślę, że warto  przeczytać "Folwark zwierzęcy" niezależnie od tego jaki zawód się wykonuje. Przyzwoici ludzie wszędzie są. 

Immunitet M.M., a przyzwoitość 

Dnia 31.01.2019r M.M. prawomocnie uchylono immunitet z uwagi na trzy nieprawdziwe wpisy delikatnie mówiąc "nieprzyzwoite". 

Dwa i pół

Sprawa "nieprzyzwoitych" wpisów prokuratora jest znana Prokuraturze Krajowej od dnia 22 lipca 2016r, tj. dnia wpływu pisma adresowanego do Prokuratora Generalnego  przez bezpośrednio pokrzywdzoną Barbarę Helenę Bączkowską, ogłoszoną w 2015 r przez P.Kukiza jako kandydatka z list Kukiz.15 w okręgu nr 5. Za 50 dni, dn. 9 września 2016r prokurator Michał Kroplewski wszczął dochodzenie z art. 212 kk na podstawie art.60 kpk. Zrobił to po tym jak pokrzywdzona dnia 26 sierpnia 2016r zgłosiła sprawę Policji na bazie art.488 kpk, w trakcie pozostawania sprawy na Policji. Sprawa w prokuraturze OFICJALNIE  trwa już dwa i pół roku. Co na to Barbara Chrobak?


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka