4 obserwujących
182 notki
21k odsłon
126 odsłon

LUNAPARK PRZEDWCZESNEGO UMIERANIA

Wykop Skomentuj3

        Panie Kaczyński: nie jest pan co prawda ojcem narodu, ale rozumiem, że chciałby pan, aby pana tak właśnie traktowano. Nie chciałbym być Kasandrą, która złe wiadomości panu przynosi, ale wśród wielu faktów i fakcików jest taki fakt dobrej zmiany, chociaż nie najlepszej jednak – zmiany… panie Kaczyński, który to fakt nic rewelacyjnego panu nie wróży. Sprawa jest ewidentna: jakby wyliczyć i nie liczyć… pod niebem rozchylonym na przestrzał! W minionym roku statystycznym: 74 dzieci polskich popełniło samobójstwo.

         Klimat rygorów, jakie pan wprowadził w Polsce – zgasił także te biedne dzieci. Ich śmierć jest efektem ubocznym – pańskich dumnych eksperymentów ideologicznych. Ołowiany klimat buńczucznych dogmatów i dogmacików – tak właśnie działa.

         Jest w Polsce taki piękny zwyczaj – apelu poległych. Jeszcze jest dość daleko do pierwszego czerwca. Do dnia dziecka. Ale termin zbliża się nieuchronnie. Czy będzie miał pan odwagę, w tym dniu właśnie – wezwać z grobów na apel poległych te gremium 74 dzieci (prymusów przedwczesnego umierania) i wręczyć im uroczyście po jednej zabawce z okazji święta? Normalnej zabawce w nienormalnym kraju.

         Ma pan czas kilku tygodni na zastanowienie się – jakie zabawki przygotować. Apel taki, apel poległych bachorów niechcianych przez szkołę, przez system i przez środowisko – można byłoby zorganizować w lunaparku przedwczesnego umierania. Pierwszego właśnie czerwca 2020 roku.


28.02.2020


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale