0 obserwujących
84 notki
126k odsłon
  216   0

Polska jest współgospodarzem EURO 2012!! Mówienie o bojkocie, to

 

Od dłuższego czasu w mediach odbywa się bezceremonialne wykpiwanie naszych przygotowań do EURO 2012. Jestem zdumiony, a nawet głęboko rozczarowany takim zachowaniem. Z wielkim niepokojem chcę wszystkim krytykantom i wszelkiej maści protestantom uświadomić, że to Nasz Kraj jest współgospodarzem EURO 2012. W interesie nas wszystkich jest, aby ta impreza się udała, a jej uczestnicy byli bardzo miło zaskoczeni i wyjechali z imprezy zadowoleni i z przekonaniem, że Polska jest w stanie organizować duże międzynarodowe imprezy z powodzeniem!

Dobrze by było, aby nasi piłkarze wzmocnieni naszymi kibicami uzyskali jak najlepszy wynik. Obecnie nie ma miejsca na krytykanctwo. Należy zacisnąć "kciuki" i ze szczerym drżeniem serca szczerze czekać na ich jak najlepsze występy.

Organizatorów zapytać, gdzie, jak i w czym możemy być pomocni?

Ze zdumieniem słyszę, że komuś tam przychodzi do głowy myśl, że Ukrainie coś tam należy odbierać, przenosić czy jeszcze co innego robić na złość! Należy mieć na uwadze, że jakiekolwiek problemy podczas tej imprezy będą również mieć wpływ na Nasz wizerunek. Nasze- "oskubane przez międzynarodowy spekulacyjny kapitał" - Państwo wydało miliardy, aby tą imprezę zorganizować i mówienie dzisiaj o jakim kolwiek bojkocie tej imprezy to zwykła głupota.

Wyśmiewanie zespołu "JARZĘBINA" za ich zaangażowanie w wykonaniu ludowej piosenki na rzecz EURO 2012 jest co najmniej nietaktem. Te wspaniałe Panie zrobiły to co umieją i tak jak umieją najlepiej. Za to należy się im szczere DZIĘKUJĘ. To te Panie ośmieszyły nasz showbiznes, który nie potrafił wykrzesić spośród siebie twórców, którzy stworzyliby utwór wokalno-muzyczny promujący nasze Państwo, reprezentującą nas drużynę piłkarską, a przede wszystkim dało dowód na to, że mamy twórców wysokiej klasy!

Milczeniem pomijam żałosne "występy" polityków opowiadających głupoty o "odbieraniu i przenoszeniu imprezy". Panie i Panowie należy zrobić wszystko, aby EURO 2012 się udało w pełnym wymiarze, a o wszelkich błędach w obecnej sytuacji należy mówić i podpowiadać sposób ich rozwiązania organizatorom dyskretnie, a nie publicznie. Należy cały czas mieć na uwadze, że jeżeli ta impreza się uda to będzie łatwiej inicjatorom i organizatorom innych imprez międzynarodowych nie tylko sportowych.

Centralnym elementem tej imprezy musi być "ŚWIĘTO EUROPEJSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ", a polityka może się odbywać, ale tylko i wyłącznie na jej obrzeżach! Na problem praw człowieka na Ukrainie i nie tylko powinniśmy zwrócić uwagę w sposób dyplomatyczny.

EURO 2012 MA BYĆ NASZĄ DUMĄ!!!

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale