0 obserwujących
89 notek
26k odsłon
  197   0

Marian Kowalski: chcę bez wstydu patrzeć ludziom w oczy

Wszyscy kandydaci popierani przez Unię Polityki Realnej uzyskali mandaty w uzupełniających wyborach do rad dzielnic.

„Wybory, które odbyły się w Lublinie w niedzielę 18 października stały się pierwszym od wielu lat sukcesem naszej partii w uzyskaniu liczącego się uznania w oczach mieszkańców Lublina. Wspieraliśmy czterech kandydatów – Mariana Kowalskiego, Jerzego Pietrzyka, Michała Sulczyńskiego, Andrzeja Wróbla - i wszyscy uzyskali mandaty. Choć wybory do rad dzielnic nie zaliczają się do najważniejszych, to mamy nadzieję, że uzyskany przez nas wynik zachęci Lublinian do poważnego rozważenia naszych kandydatów w następnych głosowaniach” – mówi Paweł Chojecki, prezes lubelskiego okręgu UPR.

„Zdobycie mandatu to dopiero początek sukcesu. Gdy uda nam się w sposób wymierny poprawić jakość życia mieszkańców reprezentowanych przez nas dzielnic, wtedy będę mógł być w pełni zadowolony. W swojej długiej już drodze politycznej zawsze mogłem bez wstydu spojrzeć ludziom w oczy. Mam nadzieję, że po zakończeniu pracy w radzie mojej dzielnicy to się nie zmieni.” – deklaruje Marian Kowalski, świeżo upieczony radny Dzielnicy Czechów Południowy, wiceprezes lubelskiego UPR.

Nowym radnym gratulujemy, a członkom i sympatykom UPR dziękujemy za dobrze wykonaną pracę.
Informujemy też, że Marian Kowalski uzyskał wysoką, piątą pozycję w rankingu Dziennika Wschodniego na prezydenta Lublina, a Paweł Chojecki został wybrany na Konwencie UPR (17.10.2009) do Rady Głównej partii.

Biuro Prasowe UPR Lublin:  http://sm.upr.lublin.pl/
 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale