2 obserwujących
13 notek
4137 odsłon
  345   13

Nikoś i celebryci III RP, więcej w książce żony Nikosia !

Nikoś znał się z wieloma celebrytami III RP: aktorami, piosenkarzami i sportowcami, a także politykami. Więcej informacji i zdjęć w książce ,,Nikodem Skotarczak Nikoś Ruletka życia"...

Książka zakupiona bezpośrednio na stronie wydawcy: www.stingerinvestments.com  aż do dnia 30 września br. zawierać będzie już w sobie koszt dostawy na terenie Polski, a więc możecie zamówić książkę z darmową przesyłką. Alternatywnie możecie zamówić książkę na Allegro jednakże wtedy nie obowiązuje darmowa dostawa z tego co sie dowiedziałem od kogoś blisko wydawcy, dlatego jak wolisz z darmową dostawą to lepiej zamówić na stronie wydawcy. Bardzo polecam jeżeli chcecie się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, ja już przeczytałem kilka dni po premierze i niedługo zamierzam drugi raz.

18 sierpnia 2022 r., miała miejsce premiera książki żony Nikosia zatytułowanej ,,Nikodem Skotarczak ,,Nikoś" Ruletka życia".
Czego między innymi dowiecie się z książki?

Ano na przykład tego, że Nikoś znał się między innymi z Olafem Lubaszenką, Dariuszem Michalczewskim, Cezarym Pazurą, Janem Nowickim i Janem Borysewiczem, a także z innymi znanymi tak zwanymi celebrytami (między innymi jednym z najlepszych polskich piłkarzy i innym znanym bokserem), o których możesz przeczytać w książce wdowy pt.,,Nikodem Skotarczak Nikoś Ruletka życia". Jako ciekawostkę wskazać można, że pierwsze dwa zdjęcia ( i ostatnie z żoną Nikosia) przedstawione w galerii tego wpisu zostały wykonane w domu Nikosia i Edyty, a zarówno Lubaszenko jak i Dariusz Michalczewski (swego czasu mistrz świata w boksie) siedzieli na kanapie Nikosia razem z nim jak na załączonych zdjęciach doskonale widać.
Żona Nikosia załączyła do książki także kilka dodatkowych zdjęć z celebrytami nieznanych dotąd w przestrzeni publicznej. Książka zawiera ponadto nie tylko bardzo wiele ciekawych, nieznanych wcześniej szerokiemu gronu ludzi informacji o słynnym Nikosiu, ale także kilkadziesiąt kolorowych zdjęć, listy pisane własnoręcznie przez Nikosia, jeden z listów jakie otrzymał Nikoś od pewnego biznesmena oraz zdjęcia kilku interesujących dokumentów z Instytutu Pamięci Narodowej dotyczących Nikosia i osób z nim powiązanych. To wszystko stanowi niejako obraz polskiej transformacji ustrojowej i lat 90 (wpływających na lata późniejsze, aż do dziś) jak w soczewce...

Możesz zamówić książkę za pośrednictwem strony autorki www.edytaskotarczak.com  , bezpośrednio na stronie wydawcy www.stingerinvestments.com  lub na Allegro.

Polecam również bardzo serdecznie stronę  www.edytaskotarczak.com  gdzie m.in. znajdziesz linki do social mediów autorki, takich jak Facebook i Fanpage.

Dodatkowo dla zainteresowanych:

https://dziennikbaltycki.pl/premiera-ksiazki-edyty-skotarczak-nikodem-skotarczak-nikos-ruletka-zycia-18082022-r-sprawdzcie-gdzie-kupic-ksiazke-o-nikosiu/ar/c6-16698863     , https://kultura.trojmiasto.pl/Biografia-Nikosia-Kajko-i-Kokosz-i-smaki-dawnego-Gdanska-n169580.html    , https://esopot.pl/pl/11_wiadomosci/14367_nikodem-skotarczak-nikos-powraca-w-ksiazce-swojej-ostatniej-zony.html  to tylko niektóre z informacji o książce w przestrzeni medialnej.


Zobacz galerię zdjęć:

+2 zdjęcia +3 zdjęcia
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale