13 grudnia 1981 roku wprowadzono na terenie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej stan wojenny. Celem tego haniebnego przedsięwzięcia było zlikwidowanie antykomunistycznej opozycji i podkopanie moralnych sił Narodu. W dużej mierze plan komunistycznych zbrodniarzy się powiódł...
Tchórzliwe komunistyczne władze wbrew własnemu prawodawstwu, które zresztą zawsze traktowały instrumentalnie, postanowiły w brutalny sposób rozprawić się z obywatelami marzącymi o wolnej Polsce, niegodzącymi się na wyzysk społeczeństwa ze strony sowieckich okupantów i ich krajowych kolaborantów. Wyprowadzenie wojsk na ulicę, gnębienie opozycji było kolejnym aktem sowieckiego terroru w Polsce.
Dziś 32 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Zachęcam do przeczytania całego tekstu
http://www.wopozycji.pl/polityka/55-kiedy-doczekamy-sie-sprawiedliwosci



Komentarze
Pokaż komentarze (4)