Blog
Mój blog
Bogna Janke

Bogna Janke

właściciel Salon24.pl
16 obserwujących 426 notek 268931 odsłon
Dział: Kultura, Temat: Media

Po zmianach wprowadzonych na początku 2017 r. wyniki Salonu24 poszły mocno w górę. W ciągu roku liczba użytkowników wzrosła o 30 proc. Jeśli porównamy dane sprzed zmian, to różnica wynosi aż 70 proc.! Nowa szata graficzna i...

367 8 06.05.2018
Dział: Kultura, Temat: Święta, rocznice

W imieniu całego zespołu Salonu24 życzę Państwu pięknych, rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Niech to święto narodzin, powrotu, odrodzenia, nowego początku da nam wszystkim pokrzepienie i nadzieję na lepsze jutro....

61 20 31.03.2018

O mnie

Z wykształcenia jestem germanistką, z zawodu - dziennikarką. Jestem właścicielką i prezesem Salon24.pl S.A. Na co dzień zarządzam portalem Salon24.pl.
Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam na stażach w TVP1 ("Teleekspress") i redakcji filmu dokumentalnego TVP2 oraz jako współpracownik Archiwum TAI. W 1998 r. wygrałam konkurs na reportera "Gazety Stołecznej", wybrałam jednak pracę w Polskiej Agencji Prasowej. Następnie byłam wydawcą i szefową tygodnika powiatu piaseczyńskiego "Gazeta Południa", a także redaktorem i wydawcą strony internetowej tvn24.pl.
W 2006 r. razem z mężem i jego kolegą założyliśmy Salon24.pl.
Społecznie wspierałam Fundację Świętego Mikołaja przy projekcie "Mama w pracy", a w 2014 r. stworzyłam internetową bazę powstańczej służby zdrowia Szpitale Polowe 1944.
W 2016 r. ukończyłam 4-letnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim. Przedmiotem mojej pracy badawczej była poprawność polityczna w Niemczech. W ramach studiów prowadziłam zajęcia dydaktyczne poświęcone historii Niemiec.

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Uznałam, że usunięcie notki będzie jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji. Mądrzy, to...
  • Dobrze, że Pani to opisała. Takie świadectwa są potrzebne. Proszę nie rezygnować,...
  • I bardzo dobrze, że wygumkowali. Ilustrować niepodległość państwa symbolem zniewolenia?