Blog
Mój blog
Bogna Janke

Bogna Janke

prezes Salon24.pl S.A.
8 obserwujących 419 notek 240979 odsłon
Dział: Kultura, Temat: Media

Dziś rano wdrożyliśmy nowy system komentowania notek w Salon24.pl. Aby skomentować notkę, trzeba zalogować się do Salon24.pl. Nowy system jest włączony we wszystkich starszych notkach - sprzed wdrożenia nowej wersji serwisu -...

172 4 22.03.2017
Dział: Kultura, Temat: Media

We wtorek 21 marca wdrożymy nowy system komentowania notek w naszym serwisie. Tak jak zapowiedziałam pod koniec stycznia, wracamy do możliwości komentowania z poziomu użytkownika Salon24.pl . W związku z wdrożeniem nowego systemu...

37 0 20.03.2017

O mnie

Z wykształcenia jestem germanistką, z zawodu - dziennikarką. Jestem współwłaścicielką i prezesem Salon24.pl S.A. Na co dzień zarządzam portalem Salon24.pl.
Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam na stażach w TVP1 ("Teleekspress") i redakcji filmu dokumentalnego TVP2 oraz jako współpracownik Archiwum TAI. W 1998 r. wygrałam konkurs na reportera "Gazety Stołecznej", wybrałam jednak pracę w Polskiej Agencji Prasowej. Następnie byłam wydawcą i szefową tygodnika powiatu piaseczyńskiego "Gazeta Południa", a także redaktorem i wydawcą strony internetowej tvn24.pl.
W 2006 r. razem z mężem i jego kolegą założyliśmy Salon24.pl.
Społecznie wspierałam Fundację Świętego Mikołaja przy projekcie "Mama w pracy", a w 2014 r. stworzyłam internetową bazę powstańczej służby zdrowia Szpitale Polowe 1944.
W 2016 r. ukończyłam 4-letnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim. Przedmiotem mojej pracy badawczej była poprawność polityczna w Niemczech. W ramach studiów prowadziłam zajęcia dydaktyczne poświęcone historii Niemiec.

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Zachęcamy użytkowników zamykanych serwisów do założenia konta w Salon24.pl. Rynek się...
  • Salon24 składa się wyłącznie z treści dostarczanych przez użytkowników. Jest więc taki...
  • Zgadzam się z Pańską oceną. W mojej notce zwróciłam uwagę na jakość programów...