24 obserwujących
451 notek
384k odsłony
  3378   0

Zdrowe życie w Salonie24

 

Zgodnie z zapowiedzią, Salon24 otwiera się na nowe tematy. Jutro do grona naszych Autorów dołączy Julita Bator, autorka znakomitej książki „Zamień chemię na jedzenie”. To obowiązkowa lektura dla tych wszystkich, którym zależy na zdrowym życiu.

Książka powstała na podstawie żywieniowego eksperymentu autorki na sobie, dzieciach i mężu. Powstał fantastyczny zapis doświadczeń, spostrzeżeń i porad. Julita Bator, niczym Sherlock Holmes, odkrywa przed nami kolejne tajemnice składu popularnych artykułów spożywczych, które uważamy za zdrowe, a jak się okazuje, wcale takie zdrowe nie są. Tłumaczy, jak szkodzimy dzieciom, obdarowując je (z miłością przecież) słodyczami nafaszerowanymi chemią.
Zdrowe życie od zawsze jest moją pasją. Już jako dziecko, wychowane w ponurej rzeczywistości lat 70. i 80., marzyłam o wieloziarnistym chlebie i zdrowych jogurtach, które ktoś czasem przywoził z zagranicy. Jako matka dbam o zdrowie moich dzieci. Będę tu pisać o moich różnych doświadczeniach.
Zachęcam Państwa do pisania o jedzeniu, sporcie, zdrowiu i o tych wszystkich sprawach, które są dalekie od polityki, a bliskie ciału i sercu. W tym celu utworzyliśmy nową kategorię „Zdrowe życie”.
(Proszę się nie obawiać, polityka nadal będzie dominującym tematem w Salonie24:)
Lubię to! Skomentuj69 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości