Blog
Okiem ogrodnika
Krzysztof J. Wojtas
Krzysztof J. Wojtas elektronik, ogrodnik, systemow
66 obserwujących 1042 notki 369956 odsłon
Krzysztof J. Wojtas, 22 lutego 2018 r.

Żydzi - wam już dziękujemy

Obserwując żydowską hucpę, której celem jest wymuszenie na Polakach haraczu nie to, że za niepopełnione winy, a raczej za okazaną litość, nasuwa się już nie tyle  pytanie, co stwierdzenie: nie jesteście tu potrzebni, ani mile widziani.


Polska otworzyła swe granice przygarniając was w czasie, gdy byliście wypędzani z innych krajów europejskich, co często  poprzedzały  pogromy i rzezie. Daliśmy wam schronienie.

Kiedy Rzeczpospolita popadła w tarapaty - nie było z waszej strony żadnych prób wsparcia. Przeciwnie - zawsze wspieraliście naszych wrogów.

Kiedy kolejny raz, w czasie II WŚ Niemcy znowu się was pozbywali - przewieźli znaczną część waszej nacji na teren Polski, aby tu was unicestwić. Tylko dzięki pomocy Polaków, i to przy zagrożeniu własnego życia, jakaś część z was przetrwała.

Czym odpłaciliście?

Zorganizowanym mordem pozostałości polskich elit pod szyldem UB sygnującym zmianę ustroju. Przejęliście władzę w Polsce i wysysaliście soki narodu żyjąc w wygodnych warunkach, gdy "miejscowi" klepali biedę.

Obecnie jeszcze próbujecie oskarżać Polaków o antysemityzm żądając haraczu pod pozorem zarzutu o udział w niemieckich zbrodniach. A wszystko przy hałaśliwej propagandzie, że żyje się wam tu źle i czujecie się zagrożeni.


Wnioski są oczywiste. Wasza dalsza obecność, zwłaszcza wobec waszego przekonania, że wszędzie lepiej, a najgorzej w Polsce,  jest niepotrzebna i niepożądana. Animozje będą narastać. Ten wrzód trzeba przeciąć. Macie własne państwo: wracajcie do ziemi przodków. Wasze zagrożenie ze strony Niemców, Francuzów, Hiszpanów, czy Anglików - już minęło i nie ma potrzeby abyście dalej korzystali z naszego schronienia. Zresztą, czy w Izraelu, czy gdzie indziej - będzie się wam żyło lepiej niż tu.

Nam nie jesteście potrzebni, ani też wasza obecność nie ubogaciła nas kulturowo. Raczej przeciwnie - zawsze stwarzała jakieś problemy i scysje.

Zatem : żegnamy bez żalu.


PS. Wszyscy ci Żydzi, którzy akceptują polski system wartości cywilizacyjnych, czują się z Polską i Polakami związani - są mile widziani.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

członek SKPB, instruktor PZN, sternik jachtowy. 3 dzieci - dorośli. "Zaliczyłem" samotnie wycieczkę przez Kazachstan, Kirgizję, Chiny (prowincje Sinkiang, Tybet _ Kailash Kora, Quinghai, Gansu). Ostatnio, czyli od kilkudziesięciu już lat, zajmuję się porównaniami systemów filozoficznych kształtujących cywilizacje. Bazą jest myśl Konecznego, ale znacznie odbiegam od tamtych zasad. Tej tematyce, ale z naciskiem na podstawy rzeczypospolitej tworzę portal www.poczetRP.pl

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @twardek  Ja dostrzegam istotną zbieżność. Niemniej - nie wnoszę żadnych pretensji. Mogę...
  • Powtórzył Pan moje uwagi zawarte we wcześniejszej notce. Mnie to cieszy, gdyż oznacza, że...
  • Trzeba zmienić sojusznika. Za 300 000 000 000 $ możemy sobie kupić dowolnego, a polska armia...

Tematy w dziale