Okiem ogrodnika
Rodzina i społeczeństwo, czyli - jak żyć?
88 obserwujących
1389 notek
511k odsłon
  946   0

Żydzi - wam już dziękujemy

Obserwując żydowską hucpę, której celem jest wymuszenie na Polakach haraczu nie to, że za niepopełnione winy, a raczej za okazaną litość, nasuwa się już nie tyle  pytanie, co stwierdzenie: nie jesteście tu potrzebni, ani mile widziani.


Polska otworzyła swe granice przygarniając was w czasie, gdy byliście wypędzani z innych krajów europejskich, co często  poprzedzały  pogromy i rzezie. Daliśmy wam schronienie.

Kiedy Rzeczpospolita popadła w tarapaty - nie było z waszej strony żadnych prób wsparcia. Przeciwnie - zawsze wspieraliście naszych wrogów.

Kiedy kolejny raz, w czasie II WŚ Niemcy znowu się was pozbywali - przewieźli znaczną część waszej nacji na teren Polski, aby tu was unicestwić. Tylko dzięki pomocy Polaków, i to przy zagrożeniu własnego życia, jakaś część z was przetrwała.

Czym odpłaciliście?

Zorganizowanym mordem pozostałości polskich elit pod szyldem UB sygnującym zmianę ustroju. Przejęliście władzę w Polsce i wysysaliście soki narodu żyjąc w wygodnych warunkach, gdy "miejscowi" klepali biedę.

Obecnie jeszcze próbujecie oskarżać Polaków o antysemityzm żądając haraczu pod pozorem zarzutu o udział w niemieckich zbrodniach. A wszystko przy hałaśliwej propagandzie, że żyje się wam tu źle i czujecie się zagrożeni.


Wnioski są oczywiste. Wasza dalsza obecność, zwłaszcza wobec waszego przekonania, że wszędzie lepiej, a najgorzej w Polsce,  jest niepotrzebna i niepożądana. Animozje będą narastać. Ten wrzód trzeba przeciąć. Macie własne państwo: wracajcie do ziemi przodków. Wasze zagrożenie ze strony Niemców, Francuzów, Hiszpanów, czy Anglików - już minęło i nie ma potrzeby abyście dalej korzystali z naszego schronienia. Zresztą, czy w Izraelu, czy gdzie indziej - będzie się wam żyło lepiej niż tu.

Nam nie jesteście potrzebni, ani też wasza obecność nie ubogaciła nas kulturowo. Raczej przeciwnie - zawsze stwarzała jakieś problemy i scysje.

Zatem : żegnamy bez żalu.


PS. Wszyscy ci Żydzi, którzy akceptują polski system wartości cywilizacyjnych, czują się z Polską i Polakami związani - są mile widziani.

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale