SOFTSWISS - baner kampanii infprmacyjnej
SOFTSWISS - baner kampanii infprmacyjnej
Smart Content Smart Content
54
BLOG

Firma SOFTSWISS rozpoczęła kampanię charytatywną na rzecz pomocy Brazylii

Smart Content Smart Content Społeczeństwo Obserwuj notkę 0
SOFSWISS – międzynarodowa firma IT z dużymi placówkami w Warszawie i Poznaniu – aktywnie wspiera działające inicjatywy społecznie odpowiedzialne (ESG), a także uruchamia swoje własne. Na przykład przez cały czerwiec SOFTSWISS prowadzi zakrojoną na szeroką skalę kampanię charytatywną „Save Brazil”, która ma na celu wsparcie Brazylii, gdzie wiosną miały miejsca najgorsze od 80 lat powodzie.

Firma zapewniła już bezpośrednie wsparcie finansowe dla ofiar w wysokości 30 tysięcy dolarów. Część tej sumy została przekazana organizacjom charytatywnym w celu zapewnienia pomocy w nagłych wypadkach, takich jak szybkie dostawy żywności, odzieży czy wody. Dalsza część ma na celu rozwiązanie długoterminowych problemów z dostępem do czystej wody w regionie kataklizmem. Aktualnie trwają negocjacje z miejscowymi szkołami w celu zainstalowania systemów oczyszczania wody.

Ponadto, wraz z dyrektorem niewykonawczym na Amerykę Łacińską Rubensem Barrichello, firma SOFTSWISS opracowała listę wiarygodnych organizacji charytatywnych, udostępniając ich dane swoim pracownikom, którzy mogą teraz przekazywać darowizny bezpośrednio.

image

„Jestem bardzo szczęśliwy, że stałem się częścią zespołu SOFTSWISS, który angażuje się we wspieranie Brazylijczyków w tej trudnej sytuacji. Jestem też wdzięczny, że razem z SOFTSWISS mamy okazję pomóc tym, którzy potrzebują naszego wsparcia właśnie w tym momencie” – powiedział Rubens Barrichello, dyrektor niewykonawczy SOFTSWISS na Amerykę Łacińską.

SOFTSWISS zainicjował również kampanię informacyjną, której celem jest zaangażowanie społeczności iGamingowej we wsparcie regionu dotkniętego katastrofą. Do tej pory 11 firm związanych z iGamingiem wsparło kampanię i ulokowało ponad 35 banerów w swoich mediach społecznościowych, wzywając do pomocy.

Brazylia to szybko rozwijający się rynek w branży iGaming. To tutaj działają ważni partnerzy SOFTSWISS, a także regionalni współpracownicy firmy.

image

„Uznając Brazylię za kluczowy rynek, marka SOFTSWISS dokłada wszelkich starań, aby ugruntować tu swoją obecność. Nasz cel to stanie się wiarygodnym partnerem dla Brazylijczyków oraz wsparcie w rozwoju lokalnej branży. Mamy teraz swoich pracowników regionalnych, a biorąc pod uwagę ostatnie trudności w kraju, nie możemy przyglądać się temu z boku. Jesteśmy zaangażowani we wspieranie mieszkańców Brazylii w tym trudnym czasie. Zapewniamy doraźną pomoc finansową, współpracując z organizacjami, które mogą szybko dostarczyć żywność, odzież i wodę osobom dotkniętym powodzią. Ponadto rozwijamy długoterminową inicjatywę, która ma na celu instalowanie wyposażenia do oczyszczania wody w regionach dotkniętych powodzią” – powiedział Ivan Montik, założyciel SOFTSWISS.


Inicjatywa ta nie jest jedynym przypadkiem tego typu międzynarodowej działalności charytatywnej. Firma uważa, że ważne jest pomaganie tym, którzy znaleźli się w skomplikowanej sytuacji życiowej. Łącznie w SOFTSWISS przekazano 1,7 miliona euro na cele charytatywne na przestrzeni roku 2022.

O FIRMIE

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, która w 2024 roku świętuje swoje 15-lecie. Pięć centrów rozwoju firmy operuje w Polsce, na Malcie i w Gruzji. Liczba pracowników biurowych i zdalnych wynosi ponad 2000. SOFTSWISS to pierwsza na świecie firma, która stworzyła rozwiązanie kryptowalutowe dla rozrywki online. W 2024 roku firma otrzymała certyfikat Great Place to Work® w Polsce, nagrodę Crypto Company of the Year oraz 9 innych wyróżnień.


Nazywam się Daryna Mihdal i specjalizuję się w tworzeniu i śledzeniu angażujących treści. Dzielę się nowościami z branży IT, nowych technologii, programowania i nie tylko.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo