brat Damian brat Damian
787
BLOG

Dlaczego muzułmanie nas zastąpią?

brat Damian brat Damian Religia Obserwuj temat Obserwuj notkę 21

Otóż Europa nie dlatego staje się muzułmańską, ponieważ wyznawcy Mahometa organizują zamachy terrorystyczne lub wygrywają w wyborach samorządowych. Mahometanie zajmą nasze miejsce przy uginającym się od dobrobytu europejskim stole z zupełnie innego prostego powodu: oni mają rodzinę, małżeństwa i dzieci. Rozejrzyjmy się dookoła wśród swoich rodzin i znajomych. Ilu ludzi młodych lub w średnim wieku stworzyła małżeństwo lub trwałe związki mężczyzna-kobieta? Ilu żyje jak single nawiązując relacje z płcią przeciwną jak króliki, czyli z doskoku? Ile młodych par ma dzieci, a ile ma psa lub kota? Co jest celem życia dużej części młodzieży: rodzina i dzieci, a może wycieczki na Wyspy Wielkanocne i maratony? Ile młodych małżeństwa ma powyżej jednego dziecka? Ilu młodych przykłada wszelkie wysiłki jak nie zrobić i nie zajść, a ilu uważa, że dziecko to cel życia? A teraz dopiszmy do tego przekazywaną już przez pokolenia w cywilizacji europejskiej niezdolność do zaangażowania w związki na zawsze i wrodzony infantylizm. Dalej popatrzmy do około i policzymy ilu młodych jest na prochach i chodzi na terapię (lub powinni to zrobić). Rośnie nam społeczeństwo psychicznie obolałe i niedojrzałe. Jeśli jeszcze dodamy wzrastający procent homoseksualistów, to demograficzna katastrofa wydaje się być nieuniknioną.

Tymczasem dla muzułmanów celem życia jest rodzina i posiadanie dzieci. To im daje szczęście i dla tego celu poświęcają wszystko. Czym więcej dzieci, tym więcej szczęścia. Co ciekawe w ich społeczności nawet homoseksualiści starają się założyć rodzinę i spłodzić przynajmniej dwójkę – a dalej to już się mułła nie pyta. Czy da się ze względu na ratowanie cywilizacji europejskiej namówić młodzież na zwiększenie rozrodczości? Oczywiście, że nie. Ludzie żenią się i za mąż wychodzą, bo w tym widzą lub nie widzą swoje szczęście. W wyborach indywidualnych cywilizacja obchodzi nas tyle co zeszłoroczny śnieg. Cywilizacja to zbiór indywidualnych decyzji i zapatrywań. Muzułmanie chcą mieć dzieci, a Europejczycy nie.

A co robi Pan Bóg? Otóż Pan Bóg dał człowiekowi pierwsze przykazanie: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną” Rdz 1, 28. Każdy ma wolną wolę i wypełnia to przykazanie lub nie wypełnia. W islamie to przykazanie jest traktowane priorytetowo. Według Biblii największym błogosławieństwem jakie może spotkać człowieka jest potomstwo. Bóg kogo kocha, tego błogosławi dziećmi. Cały Stary Testament jest przepełniony takim błogosławieństwami zaczynając od Abrahama, któremu Bóg przyrzekł, że jego potomstwo będzie jak ziarna piasku. A jeśli ktoś uważa, że dzieci to przekleństwo? Wolna droga. Pań Bóg się nie obraża. Każdy wybiera takie życie, jakie uważa za lepsze. Jednak ci, którzy dzieci odrzucają po prostu wymierają. Ich idee, ich świat, plany, ich cywilizacja po prostu zniknie. Zastąpią ją ci, którzy lubią się rozmnażać. Ku przestrodze przyszłych pokoleń.  

brat Damian
O mnie brat Damian

br. Damian TJ. Urodzony 1968 Lublin, uczęszczał do liceum Zamoyskiego. Należał do związanego z „Solidarnością” Niezależnego Ruchu Harcerskiego, potem do podziemnego Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza”. W 1987 wstąpił do nowicjatu Towarzystwa Jezusowego w Gdyni. Zakończył filozofię w Krakowie na Wydziale Filozoficznym TJ (specjalizacja „kultura, estetyka, mass-media, kino”). Praca dyplomowa u bp. Jana Chrapka. Od 1991 pracował w TVP, jako dziennikarz i producent. Przechodzi szkolenie telewizyjne w Kuangchi Program Service – Tajwan. W 1996 wyjechał na Syberię, gdzie organizuje Studio Telewizyjne „Kana” w Nowosybirsku. Korespondent TVP i Radia Watykańskiego. Pomaga w szkolenia dziennikarzy z Europy Wschodniej w „European Center for Communication and Culture” w Falenicy. W 1999 rozpoczyna studia podyplomowe w szkole filmowej w Moskwie. W tym samym roku składa śluby wieczyste. Studia kończy w 2004 filmem dyplomowym „Wybacz mi Siergiej”, który uzyskał liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach http://www.forgivemesergei.com. Wyjeżdża do Kirgizji - praca charytatywna Kościoła Katolickiego (więzienia, domy inwalidów) i prowadzi Klub Filmowy przy Ambasadzie Watykanu w Biszkeku. W 2006 wyjeżdża na południe Kirgizji, pomaga przy zakładaniu nowych parafii w Dżalalabadzie i Oszu www.kyrgyzstan-sj.org . Buduje i kieruje Domem Rekolekcyjnym nad jeziorem Issyk Kul, gdzie co roku przebywa ponad 1000 dzieci (sieroty, inwalidzi, dzieci z ubogich rodzin, dzieci i młodzież katolicka, studenci muzułmańscy) www.issykcenter.kg . Zakłada Fundacje Charytatywną “Meerim Bulak – Źródło Miłosierdzia” i społeczną „Meerim nuru”. Kapelan więzienia - w tym zajęcia w grupie AA. 2012 w Pawłodarze (Kazachstan). 2012-13 w Domu rekolekcyjnym w Gdyni i w portalu Deon w Krakowie. 2013-14 w Moskwie – odpowiada za sprawy finansowe, prawne, organizacyjne i budowlane Instytutu Teologicznego św. Tomasza. Od 2014 pracuje w Radiu Watykańskim w Rzymie. Od IV 2016 pracuje w TVP przy przygotowaniu transmisji z ŚDM. Obecnie współpracuje z różnymi stacjami telewizyjnymi i redakcjami jako reżyser i dziennikarz. Pisze artykuły między innymi do „Poznaj Świat”, „Góry”, „Gość niedzielny” i „Opoka”. Od 2017 ekonom Apostolskiej Administratury w Kirgistanie, ekonom jezuitów w Kirgistanie, ekonom Fundacji "Meerim Nuru" i Centrum Dziecięcego nad j. Issyk-kul. Przewodnik wysokogórski: organizował wyprawy w Ałtaj, Sajany, Tuwę, Chakasję, na Bajkał, Zabajkale, Kamczatkę, Ałaj, Pamir i Tienszan, Półwysep Kolski. www.tienszan.jezuici.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo