10 obserwujących
563 notki
231k odsłon
  193   1

Konfederacji przyrosło 1% poparcia, ale co najmniej 10% głupoty, pychy,.....

...szukania dziury w całym. Obserwuję tę formacje od kilku lat i wiem, że mam rację. Ostatnio w głupocie i na czoło wysunął się poseł Robert Winnicki. Na Tt napisał o nieszczęśliwej emerytce, która mając 1600zł dostała 150zł mniej. W/g wyliczeń powinna dostać 132 zł więcej. Poseł na Sejm RP nie sprawdził dlaczego tak się stało, a od razu na tym jednym przykładzie w czambuł ocenił i po chamsku obraził rząd ZP..

 Ta biedna emerytka ma taką samą emeryturę jak moja. Jeśli na moje konto 12 stycznia wpłynie o co najmniej 100zł więcej Winnicki powinien honorowo zrzec się mandatu poselskiego za rozsiewanie niesprawdzonych informacji i niesprawiedliwe obrażanie rządu.

Zresztą odzewem na Tt Winnickiego było sporo informacji od emerytów, którzy już otrzymali większe  emerytury.

To jeden z przykładów czepiania się konfederata , a właściwie głupoty podyktowanej nienawiścią.

Za rozsiewanie kłamstw na temat pandemii i szczepień zostali przez Fb zbanowani i o dziwo uzyskali poparcie od Premiera rządu, którego za dwa dni zaatakowali. Premier działa w/g zasady nadstawiania drugiego policzka, ale ja do takich nie należę.

Dyskusja z lewakami i konfederatami to zazwyczaj zamiast argumentów obrzucanie adwersarza chamskimi inwektywami. Nie liczyłam, ale chyba od konfederatów doznałam więcej obelg niż od lewaków.

Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale