Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
291 obserwujących 3637 notek 4662436 odsłon
Sowiniec, 22 lipca 2017 r.

„Isia” wyszła za mąż

534 18 0 A A A


               W pięknym dworze w podkrakowskich Tomaszowicach odbyło się w sobotę weselne przyjęcie najlepszej polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej, która o godzinie 15.30 wzięła ślub  z długoletnim sparringpartnerem i drugim trenerem Dawidem Celtem w krakowskiej bazylice pw. Świętego Michała Archanioła na Skałce.


               „Ręce nowożeńców związał stułą ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, prezes Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach i przyjaciel rodziny Radwańskich. Zarówno Agnieszka jak i jej siostra Urszula, wspierają opiekującą się niepełnosprawnymi umysłowo radwanowicką fundację, będąc jej ambasadorkami. Młoda para przyjechała do ślubu rolls-roycem z otwartym parasolem, żeby przed ślubem nie pokazywać twarzy paparazzim” - czytamy w portalu internetowym krakowskiego wydania „Gościa Niedzielnego” .


              Córkę do ślubu poprowadził ojciec Robert Radwański, świadkowali siostra „Isi” (również tenisistka) i brat pana młodego Błażej. Wśród gości fotoreporterzy dostrzegli m.in. biznesmena Ryszarda Krauze, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Tomasza Hajtę oraz przyjaciół ze światowych kortów: Caroline Woźniacki, Angelique Kerber, Martę Domachowską, tegorocznego mistrza Wimbledonu w deblu Łukasza Kubota i Jerzego Janowicza.


               „Agnieszka Radwańska zachwyciła suknią ślubną. To jeszcze nie potwierdzone informacje, ale podobno wykonała ją dla niej projektantka Agnieszka Maciejak. Już po ślubie państwo młodzi pokazali się gościom przed kościołem, a Dawid Celt ucałował namiętnie żonę” - napisał w wydaniu internetowym „Super Express”.


                Dziennikarzom tabloidu udało się zdobyć weselne menu, które opublikowano już wcześniej, bo w sobotnim wydaniu papierowym:


               „Przystawki to tatar z wędzonego łososia w wianku z kawioru, cebuli i pomidorków cherry dekorowanego listkami botwinki. Zupa? Krem brokułowy z płatkami migdałów. Danie główne to polędwiczka wieprzowa pieczona w tymianku i rozmarynie podana w sosie grzybowym z puree z batatów, każual z fasolą i czerwonym winem oraz kompozycją groszku cukrowego i pieczonego buraczka. Dla gości przygotowano też atrakcje - występ kabaretu Koń Polski, fontannę czekolady i fotobudkę.”


                Czołowej polskiej tenisistce i jej małżonkowi życzymy wiele szczęścia (nie tylko sportowego) na nowej drodze życia.


 


Opublikowano: 22.07.2017 22:53. Ostatnia aktualizacja: 22.07.2017 22:59.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @doku Faktycznie.
  • @Animela Ba!
  • @Bogdan C - dawniej kobuz Jeszcze gorszy był Baltic - czysta chemia.

Tematy w dziale Sport