318 obserwujących
4858 notek
5894k odsłony
  1911   0

Polityczna sprzedajność

              Jeżeli miałbym wskazać polityków, którzy w ostatnim czasie dokonali największych wolt i cynicznie zdradzili głoszone przez siebie ideały (teraz wyraźnie widać, że ich tak naprawdę nie mieli) za cenę możliwości znalezienia się w parlamencie, to bez wahania wskazałbym na Pawła Kukiza i na Adriana Zandberga.

              Widząc, że ich niepoważne ugrupowania nie mają największych szans na sforsowanie progu wyborczego, dołączyli do tych, które jeszcze niedawno z pasją odsądzali od czci i wiary. Dla Kukiza Polskie Stronnictwo Ludowe, a dla Zandberga Sojusz Lewicy Demokratycznej były przecież znienawidzonymi formacjami, które określali słowami, za które mogliby zostać pozwani do sądu.

             Teraz obaj potulnie głoszą ich chwałę zarzekając się, że właśnie z nimi są w stanie zrealizować swoje programy. Jest to spektakularny przejaw politycznej sprzedajności, chociaż na usta cisną się mocniejsze słowa.

              Mam nadzieję, że i oni, i wprowadzeni przez nich na listy wyborcze PSL oraz SLD osoby nie dostaną się do Sejmu ani do Senatu.


Lubię to! Skomentuj202 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka