Qeid Qeid
49
BLOG

Platforma musi się wyszumieć.

Qeid Qeid Polityka Obserwuj notkę 1

Za PO jest lepiej o na przykład nowa usługa :

"Znany operator GSM wprowadza na rynek nową taryfę "Mordo ty moja".
Rozmowy do 5 wybranych numerów nie są odnotowywane w billingach.
"

Ale dalej już gorzej :

Jak widać po mocnej korekcie notowań PO , PO musiało odreagować swoje złe nastroje i odebrało ochronę BOR Jarosławowi Kaczyńskiemu. Czy to poprawiło humor Doniemu,Broniowi i Grzesiowi ? Wątpię. Może coś PieRdziele wymyślą ?

Jedyna wesoła informacja i to w połowie to ta że zbieranina którą szykuje PO na eurowybory jak na razie wygrywa w cuglach , ale poza Krakowem gdzie wygrywa w cuglach Ziobro. Za to że śmie wygrywać z wielką niewiadomą p.  Różą Thun nawet Leszek Mazan postanowił zaatakować Ziobrę. To że to Leszek M. atakuje w tej sytuacji Ziobrę dziwne nie jest musi chłopina odpracować swój antysemicki paszkwil z 1968 r. - sam wszak czuł się jak szmata - ale żeby tak długo ?

A dziś kolejne rewelacje w sprawie senatora Platformy Obywatelskiej Tomasza Misiaka zakrzyczane natychmiast przez klauna Platformy - Palikota. Co tam Klaun się darł nie warto wspominać - facet zawsze wygląda i gada jak po wizycie w holenderskim coffeshopie.

A co do Misiaka co to chciał stoczniowców wyp....szkolić by zarobić 19 mln. - ma przynajmniej chłopina fajną dziołchę : O TUTAJ SE OBEJRZYCIE TE BLONDYNKĘ i poczytajcie jak chciała zarobić na tragedii ludzkiej.

Cały czas ciekawi mnie jak te lemingi łykną i Żubra Białowieskiego Cimoszewicza (zwanego tam Cimoszka) jak i Panią Hubner z rodziny znanych komunistycznych morderców (Rysio Młynarski znany "manikiurzysta" z UB) a z drugiej strony "beton" Solidarnościowy "Piękny Marian" tak znienawidzony wszak przez "przedsiębiorców" spod znaku KPP Lewiatan (czyli też znajomi Pani Hubner )

To co moje drogie lemingi gdzie to stali dzisiejsi członkowie  PO w czasie strajków na Wybrzeżu ?

 

Qeid
O mnie Qeid

Absztyfikanci grubej Berty i katowickie węglokopy, i borysławskie naftowierty, i lodzermensche, bycze chłopy, warszawskie bubki, żygolaki z bandą wytwornych pind na kupę, rębajły, franty, zabijaki, całujcie mnie wszyscy w dupę. Socjały nudne i ponure, pedeki, neokatoliki, podskakiwacze pod kulturę, czciciele radia i fizyki, uczone małpy, ścisłowiedzy, co oglądacie świat przez lupę i wszystko wiecie: co, jak, kiedy, całujcie mnie wszyscy w dupę.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Polityka