71 obserwujących
340 notek
377k odsłon
  501   0

Wyobraź sobie Niemca...

Wyobraż sobie Niemca...

 

dotyczy notki

http://andromeda.salon24.pl/722969,v-kolumna-czyli-pogrobowcy-kominternu

 

Jaki mają interes USA, Izrael, Wlk. Brytania., Niemcy.... w destabilizowaniu Polski? W ten sposób mogą sprzedawać Polsce "spokój", a ceną jest nasza uległość w sprawach, które ci sobie zażyczą. Rosja? Owszem, ale inni szatani też tam są czynni (za klasykiem).

CARCAJOU10:41

 

To jest wlasnie przyklad na relatywizowanie wplywu Rosji. Caly swiat jest przeciwko nam, glowni sprzymiezency, co co zlego w tej Rosji ? Taka jak wszyscy, ot szto.

TANNOD12:32

 
Nie relatywizuję. Gdy chodzę po ulicach Warszawy nie widzę ani jednej firmy ruskiej, za to widzę więcej firm zachodnich niż polskich. Polityka to przedłużenie interesów gospodarczych więc jak najbardziej jestem sobie w stanie wyobrazić, że państwom zachodnim zależy na utrzymywaniu Polski w stanie półkolnialnym, bo takie są ich interesy. O Rosji wiemy dobrze, zapominamy za to o "naszych przyjaciołach".

CARCAJOU16:14

 

Aplogeci amerykańskiego imperializmu, bajkopisarze o naszych przyjaciołach za Odrą, stronnicy judeochrzescijaństwa (czy wprost filosemitysmu) minął już czas, gdy każdego komu się nie podoba porządek po 1989 r. zaordynowany przez możnych tego świata via różowy styropian możecie przypiąć ot tak łatkę ruskiego agenta. Tu jest Polska i my Polacy mamy swoje interesy często będące w konflikcie z interesami możnych. Przyjmijcie to do wiadomości.

 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale